:
1

Попко Максим/Хомич Анатолій/Джафарова Олександра

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Срібний призер регулярного чемпіонату першолігових клубів екзаменував четвертий клуб «Крошу» у першому фінальному матчі за абсолютне чемпіонство. З перших хвилин відбувалась боротьба за домінуючі позиції на футзальному майданчику. Лише на кінець 4-ї та початок 5-ї хвилин суперники обмінялись ударами по воротах. Постріл Петра Шелеста прийшовся у стійку, гармату Андрія Літвінцова парирував воротар. Потужна атака від «Крошу» відбулась на 7-й хвилині – воротар гостей знову був на висоті. Загалом з середини тайму футзалісти з Володимирівки намагались більше комбінувати, а господарі, в свою чергу, гостро контратакували. На 10-й хвилині два удари по воротах з вигідних позицій нанесли гравці гостей – обидва були заблоковані захисниками. Атака у відповідь від «Крошу» відбулася на 12-й хвилині, проте чудову реакцію демонстрував воротар ветеранів, і рахунок залишився нульовим. Та все ж гол наприкінці першого тайму глядачі побачили. Відбулось це на 14-й хвилині, коли після удару Михайла Сомика воротар парирував «кулястого» на Петра Шелеста, якому нічого не залишилось, окрім як добити м’яч з метра практично в порожні ворота.

На другий тайм команди вийшли з мінімальною перевагою «Володимирівки» – 0:1. Малюнок гри на його початку мало відрізнявся від першого – гості комбінували, «Крошу» контратакував. Однак на 18-й хвилині після затяжної комбінації гостей Михайло Устяк рахунок подвоїв – 0:2. Загалом другий тайм проходив досить коректно та без зайвої силової боротьби. Проте на збереження рахунку жодна з команд не грала. Більше комбінували та атакували футзалісти з Володимирівки, чим намагались закріпити свій успіх, «Крошу» за першої ж нагоди був не проти скоротити рахунок, а то і звести гру на нічию перед матчем-відповіддю. Та до сирени про завершення матчу більш відзначитись не вдалось жодній з команд. Схоже, абсолютний чемпіон визначиться за тиждень у матчі-відповіді, де кращі шанси на загальну перемогу все ж у «Володимирівки».

Найкращий гравець матчу: Сергій Подопригора (Володимирівка Ветеран)