0

0
:
0

В ½ фіналу за абсолютне чемпіонство серед п’ятилігових клубів зустрічались команди, які регулярний чемпіонат завершили відповідно на четвертому та третьому місцях. Тож матч першого півфіналу розпочався досить стрімкими атаками як однієї команди, так і іншої. Щоправда, у завершальних стадіях суперникам бракувало точності. Навіть на початку 4-ї хвилини після виходу віч-на-віч з воротарем удар Сергія Чемериса пролетів повз стійку. А для підтримки високого темпу обидва суперники раз по раз змінювали четвірки, або ж прибігали до частих змін окремих гравців. Та з середини тайму втома футзалістів обох команд проглядалась все більше і більше. І як наслідок, на табло почали з’являтись перші фоли. А загалом динамічний футзал відбувався і у другій половині тайму. І на 11-й хвилині обрізка гравців «Володимирівки-2» ледь не призвела до голу в їх ворота, проте номінальні гості відкрити рахунок свій шанс втратили. Тож перший тайм так і завершився нульовою нічиєю.

Сумбурно та без ударів по воротах розпочався другий тайм. Втрати м’яча суперниками завершувались на підступах до воріт. Лише на 17-й хвилині пройшла гольова атака «Володимирівки-2», під час якої Ростислав Ничипорук відкрив рахунок у матчі – 1:0. Наступна стрімка атака господарів відбулась на 18-й хвилині – удар нападника парирував воротар. Гольовою стала 20-та хвилина для обох команд. Спочатку Артем Восканян подвоїв рахунок, а через 12 секунд Сергій Кодня один м’яч відіграв. На 22-й хвилині рахунок взагалі міг вирівнятись, та воротар «Володимирівки-2» неймовірним сейвом потягнув м’яч з «дев’ятки». Кінцівка ж матчу завершувалась обопільними атаками, а гра так і закінчилась мінімальною перевагою «Володимирівки-2» – 2:1. Тож фіналіст за абсолютне чемпіонство остаточно визначиться у матчі-відповіді.

Найкращий гравець матчу: Ростислав Ничипорук (Володимирівка Ветеран-2)