:
1

Котельчук Ігор/Дмитрук Богдан/Шульгач Андрій

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Нічийний результат першої гри залишав однакові шанси обом командам на вихід у фінал за абсолютне чемпіонство. Тим паче, суперники регулярний чемпіонат завершили відповідно на другому та третьому місцях. Проте гол на 2-й хвилині у виконанні Романа Ярмощука схилив шальки перемоги на користь «Вайт Бенда» – 1:0. Зрівняти рахунок «Грифон» міг на 4-й хвилині – з вигідної позиції у ворота не влучив Богдан Харченко. Таким же ударом у відповідь відзначився на тій же хвилині автор першого голу. За обопільних атак відбувалась гра і надалі. Різниця лише в тім, що гострих моментів більше було біля воріт «Грифона» - «Вайт Бенд» атакував потужніше та цілеспрямованіше, та і удари в ствір воріт летіли частіше. А атака на 10-й хвилині взагалі призвела до голу – «дубль» у виконанні Романа Ярмощука. З рахунком 2:0 команди пішли на перерву.

Напружено та з великою кількістю єдиноборств другий тайм проходив з самого його початку. Проте «Грифон» не полишав надії відігратись, а господарі грали не лише на збереження досягнутого результату, але і не були проти його закріпити ще більше. За такої гри першим вдалось відзначитись «Грифону» - передачу партнера вдало замкнув Руслан Бродовський, і на табло загорілось 2:1. Скоротивши рахунок, гості гру підсилили, а суперник відійшов в оборону. І тут не забарився другий гол за «Грифоном» - забив Богдан Компанієць – 2:2. А от 24-та хвилина стала фартовою для господарів. «Хет-трик» Романа Ярмощука та гол Віталія Глушка зробили вагому заявку на вихід у фінал за абсолютне чемпіонство серед третьолігових клубів – 4:2. Тож відіграти вдруге гандикап у два м’ячі «Грифону» уже не вдалось. Рахунок так і залишився 4:2 на користь «Вайт Бенда».

Найкращий гравець матчу: Роман Ярмощук (White Band)