:
2

Котельчук Ігор/Шульгач Андрій/Дмитрук Богдан

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Втративши одне з призових місць в останньому турі регулярної першості, «Надія-3» всерйоз була налаштована на перемогу за абсолютне чемпіонство у Третій лізі. Тим паче, що в ½ фіналу подразником для хорівчан був сам чемпіон «регулярки». До того ж і у чемпіонаті, і у першому матчі ½ фіналу номінальні гості уже смакували перемоги над «Локі» в обох зустрічах (а в першому півфіналі – у чотири голи!). Тож відіграти даний гандикап сьогоднішнім господарям була задача з розряду очевидного та неможливого. Проте матч для «Локі» розпочався досить вдало. Швидкий гол Дмитра Медунецького на 25-й секунді та гол Артема Назарчука на самому початку 2-ї хвилини вселили певну надію для господарів відіграти чотири м’ячі першої гри – 2:0. До того ж на 4-й хвилині сейв Дмитра Притулюка ще більше додав впевненості футзалістам «Локі». Надалі для певного перепочинку основної четвірки на 7-й хвилині господарі скористалися тайм-аутом. Мабуть, саме це і відіграло передумові третього голу у матчі та «дублю» Дмитра Медунецького на 8 хв, який вдало зіграв на добиванні після відскоку м’яча від стійки. Загалом перший тайм пройшов під диктовку футзалістів «Локі», а підсумковий рахунок тайму 3:0 зберігав неабияку інтригу щодо переможця двобою.

Зробивши певну корекцію власної гри на перерві, «Надія-3» другий тайм розпочала більш впевнено. Уже на перших секундах хорівчанам не вдалось реалізувати два стовідсоткові гольові моменти – на заваді опинилась стійка та воротар господарів. На 17-й хвилині реальний шанс зробити рахунок 4:0 уже втратили футзалісти «Локі». Та все ж воля до перемоги на цей момент у господарів була більшою. І на 20-й хвилині Сергій Шостак відновив паритет у двобої – 4:0! Проте висока ігрова дисципліна ФК «Локі» на 22-й хвилині дала збій – обрізка в атаці призвела до голу від Валерія Матвіїва – 4:1. А згодом Роман Лизогуб забив ще й другий гол – 4:2! Схоже, у футзалістів «Локі» не вистачило фізичних можливостей, аби перевести гру у післяматчеві пенальті. Навіть кінцівка гри з п’ятьма польовими лише призвела у власні порожні ворота: за 7 секунд до кінця двобою крапку поставив Олег Островський – 4:3. І за результатами двох матчів до фіналу за абсолютну першість серед третьолігових клубів проходить «Надія-3»!

Найкращий гравець матчу: Дмитро Медунецький (Локі)