:
7

Дмитрук Богдан/Шульгач Андрій/Котельчук Ігор

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Перемога ківерчан у першій зустрічі з рахунком 2:3 не гарантувала для них легкої прогулянки у матчі-відповіді. А з огляду на те, що у регулярному чемпіонаті ФК «Мильськ» був на дві сходинки вище, і до того ж на другу гру «Колос-2» вийшов без замін, у номінальних господарів був реальний шанс на перемогу у двобої. Проте початок матчу засвідчив про протилежне. На 3-й хвилині гол Ростислава Гусака покращив шанси ветеранів на загальну перемогу – 0:1. Пропустивши, номінальні господарі намагались організовувати атаки, розігруючи комбінації до вірного. Та на 5-й хвилині прикрої помилки припустився Володимир Корлуп після вкидання від воріт його візаві, і «Колос-2» повів у рахунку вже 0:2. Скоротити рахунок Максиму Відрінському вдалось на 9-й хвилині гри – 1:2. Надалі проглядався деякий сумбур у грі за обома суперниками. Граючи без замін, «Колос-2» намагався подекуди збивати темп гри за рахунок фолів. Тож кінцівка тайму була більш силовою та менш видовищною. Навіть програючи за підсумками двох матчів у два м'ячі, ФК «Мильськ» не полишав надії на позитивний кінцевий результат.

І другий тайм розпочався їх атаками. Проте ківерчани і надалі не відмовлялись від силової боротьби та швидкісних контратак, що практично нейтралізувало потенційний напад господарів. Та згодом фізичні кондиції футзалістів «Колоса-2» ставали все слабшими. Проте молоді футзалісти з Мильська попри незначну територіальну перевагу сповна скористатись цим не змогли. В першу чергу, це відбувалось завдяки цупкій обороні ківерчан. Та з 22-ї хвилини господарі залучили до атак п’ять польових. І перша ж атака завершилась голом Володимира Корлупа – 2:2. Здавалось, що господарям вдасться дотиснути суперника і бодай перевести гру у післяматчеві пенальті. До того ж з 27-ї хвилини завдяки вилученню Дениса Левчука ківерчанам доводилося захищатись не лише за чисельної меншості, але і з п’ятьма командними фолами. Проте скористатись таким подарунком долі футзалістам з Мильська так і не вдалось. Більше того, за 7 секунд до завершення гри завдяки голу Олександра Батрака в порожні ворота ківерчани знову перемогли з рахунком 3:2 і крокують до фіналу за абсолютне чемпіонство серед четвертолігових клубів, де їх уже чекає ФК «Ратнів».

Найкращий гравець матчу: Анатолій Подолюк (Колос-2 Ветеран)