:
2

Кірепко Анатолій/Шульгач Андрій/Хомич Олена

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Перемога ратнівчан з рахунком 7:2 у першій зустрічі дозволила їм вийти на матч-відповідь у якості беззаперечного фаворита. Без особливих комбінаційних задумів розпочали гру обидві команди. Стрімкі прориви флангами з послідуючими ударами по воротах – саме таку тактику обрали суперники. За такої гри уже на 2-й хвилині Володимир Єрмаков вивів свою команду вперед – 1:0. На 5-й хвилині Владислав Січковський забив другий гол, чим практично перекреслив і до того примарні шанси на успіх «Імперіума» у двобої – 2:0. Відкритим залишалось лише питання, чи зможе «Імперіум» зберегти лице команди та не програти з розгромним рахунком. На 10-й хвилині номінальні гості все ж могли відзначитись, та потужний постріл Олега Гаврилюка просвистів повз стійку. «Ратнів» відповів своєї атакою – гостей виручив воротар. За хвилину до звершення тайму зусиллями Олександра Романюка «Імперіуму» вдалось скоротити рахунок, а Дмитра Салея навіть відновити рівновагу в матчі – 2:2!

Початок другого тайму був за гравцями ФК «Ратнів». На 15-й хвилині забив Артем Лясковський – 3:2. Та вишукані комбінації проглядались за суперниками і у другому таймі. Проте нудьгувати ні глядачам, ні воротарям не доводилось. Стрімкі контрвипади додавали до гри певної насолоди, адже обидва клуби грали уже без тягара відповідальності за кінцевий результат. На 23-й хвилині за господарів ще двічі відзначився Денис Тижук, а за 27 секунд до завершення гри Артем Лясковський встановив остаточний рахунок 6:2 на користь ФК «Ратнів», який першим потрапив до фіналу за абсолютне чемпіонство серед четвертолігових клубів.

Найкращий гравець матчу: Денис Тижук (ФК Ратнів)