:
2

Хомич Олена/Кірепко Анатолій/Шульгач Андрій

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

У швидкому темпі розпочали суперники матч-відповідь. Поступившись у першій зустрічі одним м’ячем, «Фортуна» з перших хвилин намагалась відновити рівновагу за підсумками двобою. «БусМаркет-2» в обороні не відсиджувався, і м’яч практично не затримувався в центрі майданчика. На 4-й хвилині господарі ледь не вийшли вперед, та удари нападників з вигідних позицій були тричі заблоковані захисниками. І як то кажуть, не забиваєш ти – забивають тобі. Контрвипад на 5-й хвилині гостей, і рахунок у грі було відкрито – гол на рахунку Богдана Цимбалова – 0:1. На 7-й хвилині три удари поспіль по воротах суперника наносили футзалісти «БусМаркета-2» - вдало грав воротар. 8-ма хвилина була за гостями, і гол не забарився. Після передачі Вадима Корецького відзначився Віталій Барванов – 0:2. Кінцівка першого тайму пройшла за явної територіальної переваги «маркетологів», але голів глядачі більше не побачили.

Щойно розпочався другий тайм, як на 14-й хвилині Юрій Морозов рахунок міг скоротити, та не влучив у ворота з метра, замикаючи дальню стійку. Ще один шанс «Фортуна» втратила на 16-й хвилині. Два нападники не зуміли переграти воротаря, і «кулястий» знову опинився за межами майданчика. Проте через 10 секунд Юрій Морозов все ж скоротив рахунок у грі – 1:2. Чотири хвилини трималась мінімальна перевага «БусМаркета-2». А на 20 хв Назар Якимюк знову зробив відрив до двох м’ячів – 1:3. Під кінець матчу «Фортуна» ще один раз примусила суперника розпочати з центра майданчика. Та це був лише переможний гол другого тайму та гол престижу у виконанні Сергія Воробея. Тож дві поспіль перемоги з однаковим рахунком 2:3 вивели «БусМаркетГруп-2» до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство серед п’ятилігових клубів.

Найкращий гравець матчу: Богдан Цимбалов (BusMarket Group-2)