:
3

Хомич Олена/Шульгач Андрій/Кірепко Анатолій

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Перемігши у першій зустрічі з рахунком 6:2, ФК «Легіон ТГ» мав би впевнено почуватися перед матчем-відповіддю задля досягнення позитивного результату щодо проходження до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство у П’ятій лізі. Гра розпочалась хаотичними атаками номінальних господарів. «Марксон» лише на початок 2-ї хвилини відповів двома ударами повз ворота. Згодом не забарились і удари у відповідь, проте рахунок залишався незмінним – відмінно зіграв воротар бубнівчан. Господарі ледь не пропустили на 4-й хвилині – впритул пробивав Назар Дмитришин, та кіпер зіграв бездоганно. Надалі наполегливість «Марксона» відкрити рахунок була винагороджена двома голами на 7-й хвилині. Спочатку забив Владислав Барчук, а згодом з 6-метрового удару рахунок подвоїв Назар Дмитришин – 0:2. Скоротивши за підсумками двох матчів відставання до двох м’ячів, «Марксон» прагнув більшого, та зробити це їм не дозволяла поспішність у завершальній стадії атак, а подекуди і впевнена гра «Легіона». Так відбувалось до 12-ї хвилини. Саме тоді Владислав Барчук та Назар Дмитришин розіграли зайвого, і останній на табло запалив 0:3. Тож на початок другого тайму перевага першої гри «Легіона» скоротилась до мінімуму.

Аби уникнути бодай післяматчевих пенальті, а то і поразки у двобої в цілому, «Легіон» розпочав другий тайм більш впевнено. Та відбувалось це лише перші три хвилини. Згодом ініціативою знову заволоділи гості. І на 18-й хвилині Богдан Кудим відновив паритет у двобої – 0:4! Але і такий рахунок тримався недовго. Через 23 секунди Богдан Ройко один м’яч для «легіонерів» відіграв – 1:4. Ефектно п’ятий гол на 21-й хвилині, оформивши «хет-трик», забив Назар Дмитришин, переправивши «кулястого» головою в рамку після передачі воротаря – 1:5. 23-я хвилина знову була за господарями. Перегравши на п’ятачку воротаря, відзначився Петро Гонтар – 2:5. Цього голу, мабуть, і вистачило б «Легіону» для загальної перемоги у двобої, якби не вилучення на останніх хвилинах Артема Крайнікова. Саме більшістю скористався «Марксон», і Олександр Джигирей встановив діаметрально протилежний та остаточний результат 2:6, який гарантував післяматчеві пенальті. Лотерейні квитки у вигляді забитих голів більш вдало витягнув «Марксон» - чотири з чотирьох почергово забивали Тарас Панасюк, Владислав Барчук, Олександр Джигирей та Богдан Кудим проти двох вдалих спроб Романа Пестракевича та Дениса Голодюка. Впевнений реванш та неймовірний камбек «Марксона» вивів команду до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство!

Найкращий гравець матчу: Олександр Джигирей (MARKSON Бубнів)