:
6

Бродовський Руслан/Гоза Руслан/Осипчук Владислав

Осипчук Владислав/Кузнєцов Дмитро

У першому півфінальному протистоянні цих команд «Атлетіку» за досить рівного розвитку матчу в другому таймі вдалося здобути більш ніж серйозний гандикап у три м’ячі (5:2). Тож не дивно, що у матчі-відповіді плей-офф Вищої ліги їх суперники з «ЛСТМ» одразу з перших же хвилин кинулися таке відставання відігрувати – «будівельники» змарнували кілька хороших нагод забити швидкий гол, а одного разу воротаря суперників врятувала бокова стійка! Ближче до середини тайму футзалісти «Атлетіка» вирівняли гру – і вже голкіперу «ЛСТМ» Роману Перлову доводилося все частіше вступати в гру – як, наприклад, після потужного удару з гострого кута від Назара Цапа, після якого він обличчям врятував свою команду від пропущеного м’яча. Під завісу першого тайму Тарас Кабанов та його партнери по команді знову притиснули опонентів до власної карної зони, і Сергію Запорожцю довелося добряче попрацювати у рамці, аби до перерви залишити їх «сухими». А от самі гравці «Атлетіка» свій шанс піти на відпочинок лідерами в матчі не змарнували: швидку контратаку точним ударом завершив Олександр Друкачук – 0:1.

На початку другого тайму Олександру Лисенку довелося змінити воротаря «Атлетіка» у рамці через пошкодження, і майже одразу після цього «будівельникам» вдалося зрівняти рахунок: класичне закидання на Тараса Кабанова завершилося тим, що досвідчений бомбардир ударом головою перекинув м’яч у ворота повз одного з лідерів номінальних гостей – 1:1. Майже одразу млинівська команда могла знову вийти вперед у матчі, однак Назар Цап не переграв Перлова у ближньому бою. На 19-й хвилині м’яч знову влетів у ворота «Атлетіка», однак цього разу арбітри справедливо не зарахували його, адже після введення Перловим м’яча від воріт його так і не торкнувся жоден з гравців. Без свого воротаря гостям захищатися було важко, тож потрібно заспокоювати себе грою в атаці – і точний удар Тимофія Денисюка метрів з десяти знову вивів «Атлетік» уперед – 1:2. А ще за дві хвилини Богдан Цап, замкнувши дальню стійку, фактично зняв усі питання щодо переможця дуелі – 1:3. Утім, гравці «ЛСТМ» зброю не склали, і за п’ять хвилин Кабанов оформив «дубль» своїм фірмовим ударом з розвороту – 2:3. А ще за хвилину Тарас знову виграв боротьбу та скинув грудьми під точний удар Дмитру Горщаруку – 3:3. До завершення матчу залишалося більше чотирьох хвилин, тож інтрига у матчі та півфінальній дуелі знову воскресла. «Будівельники» намагалися вирвати перемогу, однак і пропустити також могли наприкінці матчу, коли Тимофій Денисюк не влучив у ворота з дабл-пенальті. Натомість, «хет-трик» міг робити Кабанов, однак ударом головою влучив у поперечину. У підсумку, команди розійшлися бойовою, нервовою та результативною нічиєю. «ЛСТМ» склав повноваження Абсолютних чемпіонів Вищої ліги, а «Атлетік» після потужної трансферної кампанії може виправити невдалу «регулярку» цього сезону перемогою у плей-офф дивізіону!

Найкращий гравець матчу: Тарас Кабанов (ЛСТМ)