:
3

Журибіда Володимир/Максимов Дмитр/Осипчук Владислав

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

У півфіналі за трофей Кубка АМФВ зустрічались друголіговий ФК «Духче» та чемпіон першої ліги «Володимирівка-Ветеран». На цю відповідальну гру футзалісти з «Духче» вийшли лише з двома запасними – у «Володимирівки» лава запасних була вдвічі більша. Матч розпочався атаками номінальних господарів. Та практично з першої контратаки на 2-й хвилині за «Володимирівку» уже відзначився Михайло Устяк – 0:1. До 6-ї хвилини гра була рівною. І саме тоді комбінація за участю Михайла Сомика та Петра Шелеста завершилась голом останнього – 0:2. На 10-й хвилині гості заробили стандарт метрів з десяти прямо по центру воріт та миттєво скористались тайм-аутом, мабуть, для обговорення його реалізації. Проте розіграш завершився ударом повз ворота. Під кінець першого тайму загалом спокійний перебіг подій на майданчику перейшов у більш нервове русло з додаванням певної грубості під час силової боротьби. Тож провокативні дії обох суперників арбітрам доводилось вгамовувати за рахунок усних попереджень, а подекуди і «гірчичників». І як логічним завершенням такого перебігу подій голів у першому таймі більше не було.

З перших хвилин другого тайму команди провели декілька хаотичних атак практично без ударів по воротах, заробивши до свого пасиву ще й по одному фолу. На початку 17-ї хвилини футзалісти «Володимирівки» загальними зусиллями вивели Петра Шелеста на ударну позицію метрів з п’яти. Нападник партнерів не підвів та встановив на табло 0:3. З цього моменту ФК «Духче» часто вдавався до гри з п’ятьма польовими гравцями. Та на 19-й хвилині «дубль» у виконанні Сергія Чопа звів нанівець старання господарів врятувати цей матч, довівши перевагу своєї команди до п’яти м’ячів. Тож кінцівку матчу суперники практично догравали без особливих зусиль, аби хоч якось змінити хід гри. А перемога «Володимирівки» з рахунком 5:0 вивела команду Олександра Тищенка у фінал Кубка АМФВ.

Найкращий гравець матчу: Петро Шелест (Володимирівка Ветеран)