:
3

Журибіда Володимир/Максимов Дмитр/Осипчук Владислав

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Перемігши у першій зустрічі за абсолютне чемпіонство серед вищолігових клубів з рахунком 4:2, «БусМаркет» зробив практично половину справи за вихід у фінал. Тож задля порятунку ситуації зі стартових хвилин матчу-відповіді «Акцент» розпочав застосовувати активний пресинг по всій площі майданчика. Та, схоже, номінальні господарі були готові до такого перебігу подій, а при вдалому виході з під пресингу суперника і самі були не проти ще більше закріпити успіх після першої гри. Уже на 46-й секунді «кулястий» просвистів повз стійку воріт «Акцента». Згодом атака «маркетологів» завершилась ударом у стійку, а після відскоку відбувся ще один постріл повз ворота. Чергова акцентована атака «БусМаркета» відбулась на 4-й хвилині – двічі виручив воротар. Щодо атак «Акцента», то на цю хвилину вони були менш вразливі та небезпечні. На 6-й хвилині гості заробили стандарт поблизу карного суперника, який завершився двома ударами по воротах – перший був заблокований, другий повз рамку. У другій половині тайму команди обрали тактику гри від оборони. Активні дії у захисті не дозволяли жодному з суперників виходити на вигідні ударні позиції. Навіть гра «Акцента» з п’ятьма польовими за чотири хвилини до завершення тайму серйозної загрози воротам господарів не приносила. На 14-й хвилині по воротах «маркетологів» небезпечно пробивав Вадим Семенович – воротар удар парирував. Тож перший тайм так і завершився нульовою нічиєю.

На максимальних швидкостях розпочався другий тайм. Уже на 17-й хвилині два сейви Василя Фібіча зберегли його ворота недоторканими. Згодом гра перейшла у більш спокійне русло, де за обома клубами проглядався контроль м’яча на власній половині майданчика з послідуючими вибуховими атаками та ударами по воротах. Однак бездоганна гра воротарів залишала їх ворота «сухими». Та на 24-й хвилині практично першої помилки припустився воротар «Акцента», чим і скористався Олег Равський і відкрив рахунок у матчі – 1:0. «Акцент» миттєво взяв тайм-аут та після поновлення гри знову вийшов з п’ятьма польовими. Проте і тут захист «БусМаркета» грав надійно. А на 29-й хвилині, перехопивши м’яч в центрі майданчика, Юрій Піддубний направив його в порожні ворота, чим практично перекреслив надію «Акцента» на успіх у двобої – 2:0. Тож матч так і завершився перемогою «БусМаркета», яка і вивела команду у фінал за абсолютну першість серед вищолігових клубів.

Найкращий гравець матчу: Іван Корчук (BusMarket Group)