:
4

Кірепко Анатолій/Бродовський Руслан/Дмитрук Богдан

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Завершивши регулярний чемпіонат серед п’ятилігових клубів на шостому місці, ФК «Фортуна» зустрічалась в ¼ фіналу за абсолютне чемпіонство з бронзовим призером «БусМаркетом-2». За середнього темпу розпочали команди першу гру двобою. Лише на 2-й хвилині суперники обмінялись гострими атаками. В обох випадках свої клуби виручали воротарі. Проте гол у ворота «Фортуни» не забарився. Після розіграшу кутового рахунок у матчі відкрив Дмитро Білик – 0:1. Надалі гра відбувалась зі змінним успіхом. До атак долучалися футзалісти обох клубів. На 5-й хвилині удар Ярослава Шморгуна прийняла на себе стійка. А от 6-та та 7-ма хвилини ставали фартовими для номінальних господарів: двічі у воротах «БусМаркета-2» розписався Михайо Стаднійчук – 2:1. «БусМаркет-2» міг зрівняти рахунок на 8-й хвилині – виручив воротар. А от на 9-й хвилині після удару Андрія Мороза зробити йому це не вдалося, і на табло загорілась нічия 2:2. Виникали гольові моменти і наприкінці тайму. Але скористатись ними та втілити у забиті голи не вдалось у першому таймі жодній з команд. А на останній хвилині тайму господарям знову повезло – удар нападника «БусМаркета-2» прийшовся у поперечину.

Другий тайм розпочався хаотичними атаками обох суперників. Часту втрату м’яча та удари повз воріт спостерігали глядачі з перших його хвилин. Саме за такої гри першим же ударом у рамку воріт Богдан Цимбалов вивів «БусМаркет-2» вперед – 2:3. Закріпити успіх «маркетологи» могли на 20-й хвилині, та вихід віч-на-віч з воротарем не реалізував Дмитро Білик. За «Фортуну» з вигідної позиції не забив Ярослав Мельник. З лінії воріт захисник «Фортуни» вибив кулястого на 22-й хвилині після удару Дмитра Білика. Загалом кінцівка гри відбувалась за значної кількості гольових моментів, а рахунок так і не змінився. Переміг «БусМаркет-2» і боротьба за вихід до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство продовжиться у матчі-відповіді.

Найкращий гравець матчу: Михайло Стаднійчук (Фортуна)