:
9

Дмитрук Богдан/Кірепко Анатолій/Бродовський Руслан

Школьний Ігор

В ½ фіналу за абсолютне чемпіонство серед четвертолігових клубів зустрічались клуби, які в регулярному чемпіонаті посіли відповідно четверте та друге місця. Тож гра розпочалась практично в боротьбі за домінуючі позиції та заволодіння ігрової ініціативи. Досить несподівано для всіх та досить легко уже на 2-й хвилині ефектним ударом п’ятою після передачі Олександра Панасюка Денис Левчук вивів «Колос-2» вперед – 1:0. Згодом на 4-й хвилині непогано розіграний стандарт у виконанні ківерчан знову міг завершитись голом, проте «кулястий» пролетів повз ворота. А от ФК «Мильськ» на тій же хвилині свого шансу не втратив: після розіграшу кутового рахунок зрівняв Максим Відрінський – 1:1. Надалі, комбінуючи на власній половині майданчика, футзалісти з Мильська під час переходу до атакуючих дій часто помилялись у завершальних передачах, що дозволяло ківерчанам організовувати швидкі контрвипади. Та рахунок у грі не змінювався. Загалом, під кінець тайму гра стала більш напруженою та брудною зі значною кількістю силової боротьби. Не гребували суперники і фолами, які карались арбітрами у вигляді «гірчичників». На останній хвилині господарі все ж могли вийти вперед, але з вигідної позиції по воротах не влучив Ростислав Гусак, і на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Щойно розпочали суперники другий тайм – і в активі ФК «Мильськ» удар по воротах, а в пасиві «Колоса-2» фол в атаці. Третя хвилина другої половини розпочалась ударом в «дев’ятку» нападника «Колоса-2» та відмінним сейвом воротаря з Мильська, і рахунок залишився незмінним. А от 17-та хвилина матчу стала щасливою для Віктора Олінчука, і «Мильськ» уже попереду – 1:2. На 19-й хвилині Віктор Олінчук міг відзначитись вдруге, та його удар почергово прийшовся у дві стійки, а «кулястий» в ворота так і не потрапив. Кінцівка ж матчу була за «Колосом-2». На 21-й хвилині Олександр Покалюк рахунок зрівняв. А на 25-й невтомний Денис Левчук поставив переможну крапку у першому двобої. Навіть не реалізувавши дабл-пенальті за 13 секунд до завершення гри, «Колос-2» переміг 3:2!

Найкращий гравець матчу: Денис Левчук (Колос-2 Ветеран)