:
4

Бродовський Руслан/Хомич Анатолій/Максимов Дмитро

Осипчук Владислав/Гетьман Василь

Досить несподівано команда, що  представляє ДКП "Луцьктепло", в першому раунді плей-офф впевнено, здобувши перемоги в обох матчах, пройшла бронзового призера "регулярки" Другої Ліги – ФК "Вишків". Чинні чемпіони цього дивізіону досить раціонально, не докладаючи надзусиль, здолали восьму команду Другої ліги – "Стир" з Демидівки. На думку більшості прихильників команд передматчеві розклади складались на користь заборольчан, але тим і цікавий футзал – тут завжди є місце для інтриг та сенсацій.

Звітну зустріч більш впевнено та зібрано розпочали номінальні гості. Вже з перших хвилин вони неодноразово створювали гострі гольові моменти біля воріт Сергія Михальчука, але кіпер демонстрував надійну гру в рамці. Лише на 10-й хвилині поєдинку десятий номер команди з Забороля Вадим Симонович з району 10-метрової позначки потужним ударом низом відкрив рахунок у матчі – 0:1. В колективу постачальників тепла мало що виходило на старті двобою, але ближче до перерви вони більш-менш стабілізували та вирівняли гру. А от коли на 20-й хвилині автор єдиного голу команд в першому таймі оформив свій "дубль", то мало хто сподівався, що «червоно-жовті» спроможуться зробити такий блискавичний камбек – 0:2. Але потрібно віддати належне команді з обласного центру, яка схоже не визнає авторитетів і не проти після бронзового призера зіштовхнути з дистанції й чемпіона "регулярки". Три голи-красені у виконанні Михайла Шкабури, Миколи Мелещука та Тараса Сльозка – і все розвертається на 180 градусів перед повторним поєдинком і тепер вже ніхто з впевненістю не скаже, яка команда більш достойна виходу до фіналу плей-офф!

Найкращий гравець матчу: Сльозко Тарас (Луцьктепло-Четвертня)