:
2

Бродовський Руслан/Максимов Дмитро/Мищук Анатолій

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

Перемігши з рахунком 3:0 у першій зустрічі ¼ фіналу за абсолютне чемпіонство серед четвертолігових клубів, ківерчани на матч-відповідь вийшли дещо розслаблено і до того ж з одним гравцем на лаві запасних. За таку недооцінку суперника «Колос-2» поплатився уже на 37-й секунді гри. Рахунок у матчі відкрив Максим Вертей – 0:1. Тож з огляду на результат першої гри досить несподівано номінальні господарі пропустили і другий гол. На 4-й хвилині Максим Вертей пенальті сам заробив, сам його і реалізував, і ФК «Воротнів» уже на початку матчу перевагу «Колоса» у три м’ячі звів до мінімуму – 0:2. Проте гра відбувалась на зустрічних курсах, і за хвилину після передачі Дениса Левчука Ростислав Гусак рахунок скоротив – 1:2. Обидві команди не відсиджувались в обороні і надалі. Проте наступний гол глядачі побачили лише на 10-й хвилині. Спочатку воротарі пограли між собою у пінг-понг, який завершився кутовим біля воріт ківерчан, а після його розіграшу голом Дмитра Лисика – 1:3. Щоправда, за 1 секунду до завершення тайму ще один м’яч «Колос-2» відіграв. Тож перший тайм матчу-відповіді завершився з хиткою перевагою ківерчан за підсумками двох ігор.

З обопільних атак розпочали команди другий тайм. Після численних ударів по воротах частенько у гру довелось вступати і воротарям. Немало у грі було і браку під час передач від обох команд, а футзалісти втрачали «кулястого» ще заздалегідь до підступів карних майданчиків. Намагаючись підтримувати високий темп гри, обидва клуби завдавали удари по воротах за будь-яких обставин та з будь-якої відстані. Відмінний сейв продемонстрував на 19-й хвилині воротар «Колоса-2» після удару невтомного Максима Вертея. Та незважаючи на значну кількість гольових моментів, матч так і закінчився у другому таймі нульовою нічиєю та загальною перемогою у двобої «Колоса-2» з рахунком 5:3. Ківерчани продовжать боротьбу за абсолютне чемпіонство у півфіналі, ФК «Воротнів» свою участь у шістнадцятому чемпіонаті Волині з футзалу завершив.

Найкращий гравець матчу: Максим Вертей (ФК Воротнів)