:
2

Котельчук Ігор/Кірепко Анатолій/Стащук Леонід

Стащук Леонід/Журибіда Віктор

Перемігши з мінімальним рахунком 2:1 у першому матчі ¼ фіналу за абсолютне чемпіонство серед третьолігових клубів, «Грифон» ще не гарантував собі не лише прохід до ½ фіналу, але і легкого двобою у другій зустрічі. Однак певна перевага на початок повторної гри за номінальними господарями була не лише в одному м’ячі, але і за кількістю гравців на лаві запасних. Тут «Грифон» переважав суперника: три проти нуля у «Дежі». Тож гра розпочалась за середнього темпу, господарі намагались зберегти перемогу за рахунок акцентованої оборони, відряджаючи до атак двох-трьох футзалістів, гості поставили гру на збереження сил та несподіваних контратак. За такого перебігу подій перша небезпека біля воріт «Дежі» виникла наприкінці 2-ї хвилини. Проте атака господарів завершилась невдалим кутовим і стрімким контрвипадом Володимира Гури з послідуючим ударом повз ворота. Повторний контрвипад вийшов у «Дежі» і на 8-й хвилині. Невтомний Володимир прослизнув крізь захист «Грифона» правим флангом та прострілив уздовж воріт – на його передачу Віталій Міщук не встиг буквально на мить, і рахунок залишився незмінним. Згодом на тій же 8-й хвилині гості скористалися тайм-аутом. А після поновлення гри удар від Віталія Міщука на себе прийняла стійка. І все ж під кінець першого тайму, хоч і незначна, але територіальна перевага була за господарями. А на 10-й хвилині за «Дежу» відзначився Андрій Карабін – 0:1.

З початку другого тайму гра дещо оживилась. Атаки «Грифона» почастішали, проте завершувались ударами повз ворота. А хороших комбінаційних дій глядачі не спостерігали за жодною з команд. 16-а хвилина була повністю за «Дежею». Спочатку футзалісти з Колодежа завдали два поспіль удари по воротах суперника, однак воротар «Грифона» святкував перемогу в цих дуелях, а після третього від Андрія Карабіна все ж довелось виймати «кулястого» з власних воріт – 0:2. Доки гості святкували другий гол, який на даний момент виводив їх до ½ фіналу, буквально через декілька секунд Богдан Компанієць відновив паритет за підсумками двох ігор – 1:2. Закріпити успіх своєї команди Володимир Гура міг на 21-й хвилині, та після його пострілу м’яч облизнув стійку і залишив межі поля. А от 22-а хвилина уже повністю була за «Грифоном». Спочатку Генадій Зюльков встановив рівновагу 2:2, яка і вивела господарів до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство, а згодом його удари двічі приходились почергово в поперечину, а за 42 секунди до завершення гри ще й у стійку.

Найкращий гравець матчу: Володимир Гура (Дежа)