10: 4

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Гра почалась дуже весело, атака за атакою у виконанні обох команд. Така відкрита гра призвела до голу у виконанні досвідченого Василя Кохановського на 9 хвилині. Швидкий Ігор Грицик подвоює рахунок у матчі, а ще два голи на 14 хвилині у виконанні Альберта Шахова та Юрія Азовського і рахунок на табло 4:0 на користь господарів майданчику, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина матчу видалась яскравою на голи. Швидку атаку гостей завершив Сергій Шевчук і скоротив рахунок 4:1. Сольний прохід у виконанні Ігора Грицика і рахунок на табло 5:1, але швидка відповідь у виконанні гостей яку завершив Віталій Лищук 5:2. На 28 хвилині матчу Костянтин Масицький робить рахунок 6:2, а ще свій дубль а матчі оформили Юрій Азовський, Альберт Шахов, Василь Кохановський, у складі гостей Віталій Лищук. На «хет-трик» у поєдинку спромігся Ігор Грищук. На останній хвилині «жирну» крапку в матчі поставив Сергій Шевчук і зробив рахунок 10:4.