:
2

Максимов Дмитро/Хомич Анатолій/Кірепко Анатолій

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці зустрілись у заключному турі волинського футзалу серед п’ятилігових клубів. По чотирнадцять очок було у обох команд і лише за додатковими показниками «БусМаркет-2» був четвертим, а «Марксон» п’ятим. А задачу потрапляння у «вісімку» для боротьби за абсолютне чемпіонство клуби уже виконали. Початок гри вийшов не надто активним і події відбувались практично без ударів по воротах. Лише на 2-й хвилині ФК «Марксон» двічі наніс удари повз ворота, а «БусМаркет-2» відповів одним, та більш прицільним – м’яч просвистів поруч зі стійкою. Загалом комбінаційна гра на початку тайму не виходила у жодного з суперників. На 4-й хвилині втрата м’яча бубнівчанами ледь не завершилась голом – нападник не влучив у ворота з п’яти метрів. На 5-й хвилині воротар гостей через весь майданчик віддав пас рукою Владиславу Барчуку, який в один дотик відправив «кулястого» у сітку воріт суперника –  бубнівчани повели у рахунку 0:1. Через двадцять секунд Назар Якимюк рахунок зрівняв – 1:1. Після забитих голів гра оживилася, і м’яч в центрі майданчика практично не затримувався. Загалом перший тайм пройшов досить коректно. Навіть попередження на 10-й хвилині для Богдана Дмитрука було зовсім нелогічним та необов’язковим. Досить результативною стала кінцівка тайму і загалом 12-та хвилина. За «БусМаркет-2» забивали голи Назар Якимюк, Богдан Цимбалов та Сергій Кодня. Гол престижу в таймі за 20 секунд до перерви записав на рахунок Олександр Джигирей – 4:2.

Цікавішими та більш різноманітними атаки від «БусМаркета-2» були і у другому таймі. Ціною попередження на 16-й хвилині ліквідував атаку господарів воротар «Марксона». На 18-й хвилині Богдан Дмитрук скористався неузгодженими діями захисту гостей і довів рахунок до 5:2. Та і на цьому «маркетологи» не зупинилися. За 6 хвилин до завершення гри завдяки голу Богдана Цимбалова господарі були попереду вже з рахунком 6:2. А ще через хвилину двома голами остаточний рахунок 8:2 встановив Віталій Барванов! У підсумку, ця перемога може стати «бронзовою» для «БусМаркета-2», якщо друга команда «Володимирівки» у перенесеному матчі не обіграє «Olam-Kesef-2»…

Найкращий гравець матчу: Богдан Цимбалов (BusMarket Group-2)