:
3

Кірепко Анатолій/Хомич Анатолій/Максимов Дмитро

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Практично чемпіон п’ятилігового дивізіону «ТТІ-2» Нововолинськ екзаменував у заключному турі середнячка «Любарт Фемілі». Обидва клуби забезпечили уже собі місце у заповітній «вісімці» за абсолютне чемпіонство, і гра мала б носити більше тренувальний характер. Гра розпочалась невимушено та розкуто. Перша атака «ТТІ-2» завершилась ударом в стійку уже на 46-й секунді. Гостру атаку «Любарта» захист номінальних гостей перервав на 3-й хвилині, перевівши м’яч на кутовий. Схоже, ФК «Любарт» вирішив грати від оборони, і після завершення власних атак усі миттєво повертались до власних воріт. Гості атакували більше і намагалися чергувати комбінаційні дії та швидкі прориви флангами. Практично поспіль такі атаки на 6-й та 7-й хвилинах завершились взяттями воріт – голи на рахунку Давида Лисиці та Михайла Смаля – 0:2. Відчувши порив атак нововолинців одразу після другого голу, господарі скористалися тайм-аутом. Після поновлення малюнок гри не змінився. Гості тримали м’яч за рахунок передач на власній половині майданчика, господарі відбирати «кулястого» не поспішали та перекривали всі підступи до власних воріт. Кінець тайму пройшов практично без ударів по воротах. І лише помилка у захисті за 13 секунд до завершення тайму захисниками «ТТІ-2» дозволила Сергію Джураку один м’яч відіграти – 1:2.

Початок другого тайму був логічним продовженням кінця першого. «ТТІ-2» уже на 14-й хвилині завдали прицільного удару по воротах суперника – воротар був на висоті. На 16-й хвилині двома ударами повз ворота відповів «Любарт». Через хвилину тричі виручив воротар господарів. Натиск «ТТІ-2» збільшився, і на 18-й хвилині «червоно-чорні» скористалися тайм-аутом. Після поновлення гри перша ж їх атака ледь не завершилась голом. А ще через хвилину Сергій Джурак оформив «дубль», чим і встановив рівновагу в грі – 2:2. Друга половина тайму вийшла більш напруженою. У завершальній стадії атаки «ТТІ-2» не виходили. «Любарт» відчув у собі сили та почав атакувати все частіше і частіше. А під завісу матчу саме оголеними тилами суперника і скористались футзалісти з Нововолинська. На 21-й хвилині забив Денис Фещук, а за 23 секунди до завершення гри остаточний рахунок 2:4 встановив Михайло Смаль. Нелегка, та все ж таки чемпіонська перемога «ТТІ-2»!

Найкращий гравець матчу: Михайло Смаль (ТТІ-2)