:
3

Кірепко Анатолій/Максимов Дмитро/Хомич Анатолій

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

В останньому турі серед п’ятилігових клубів зустрічались команди, які уже забезпечили собі участь у боротьбі за абсолютне чемпіонство. А у разі нічиєї «Легіон» ще й гарантував собі срібні медалі. Гра розпочалась атакою «Легіона», і шанс відкрити рахунок уже на 1-й хвилині втратив Андрій Демський. «Мотор» оговтався лише на 3-й хвилині, а перший контрвипад завершився ударом повз ворота. Другий шанс вийти вперед номінальні гості втратили на 5-й хвилині: на ударній позиції опинився Артем Крайніков, та переграти воротаря йому не вдалось. Два контрвипади «Мотор» організував на 6-й хвилині: перший завершився невдало, а другий – голом Олександра Бичука – 0:1! З середини тайму гра дещо пожвавішала, команди заграли активніше та цікавіше. А от результативність прийшла до «Легіона». Двічі на 8-й хвилині забивав Андрій Демський, а на 9-й Петро Гонтар закріпив успіх своєї команди, і господарі повели з рахунком 3:1. І надалі під час завершальної стадії атак передачі від футзалістів «Легіона» були точніші, а удари цілеспрямованіші, проте змінити рахунок до завершення тайму не вдалось жодній з команд.

За середнього темпу розпочалась гра у другому таймі. І, як це було до перерви, спочатку забив «Мотор»: на 17-й хвилині відзначився Сергій Грушецький – 3:2. На 20-й хвилині міг відзначитись Денис Голодюк, та переграти воротаря у вигідній позиції йому не вдалось. А от 21-а хвилина знову була за «Легіоном», і тут Денис свого шансу уже не втратив – 4:2. Не обійшлось без участі Дениса Голодюка й під час наступного забитого м’яча: саме він асистував Тарасу Мазяру, і на табло «горіли» 5:2 на користь господарів. Фінальну ж крапку забитим голам за «Легіон» у завершальному турі шістнадцятого чемпіонату Волині за 37 секунд до завершення гри поставив у вигляді «хет-трику» Андрій Демський – перемога «Легіона» з рахунком 6:2, яка дозволила команді здобути срібні медалі П’ятої ліги!

Найкращий гравець матчу: Денис Голодюк (Легіон ТГ)