:
5

Хомич Анатолій/Кірепко Анатолій/Максимов Дмитро

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Гра останнього туру Чемпіонату Волині з футзалу серед п’ятилігових клубів для обох команд більше була формальністю, аніж змагальним двобоєм. Хоча, можливо, це був матч особистого характеру. Адже «Респект-3» уже втратив шанс потрапити до «вісімки» для подальшої боротьби за абсолютне чемпіонство, а «Фортуна» достроково це завдання виконала. Отже, гра розпочалась у досить повільному темпі. До 6-ї хвилини суперники практично не створили жодного гольового моменту за винятком швидкого голу, яким Ярослав Шморгун відзначився уже на 43-й секунді гри – 0:1. На початку 6-ї хвилини «Фортуна» заробила вільний удар з лінії карного, після якого Валерій Демидюк рахунок подвоїв – 0:2. За хвилину потому «Респект-3» відповів гострою контратакою, і тут уже виручив воротар гостей. Надалі глядачі знову спостерігали неквапливі атаки обох суперників, часті втрати м’яча, а загалом і не зовсім виразну гру. Комбінаційні дії проглядались вкрай рідко, а реалізація небагатьох гольових моментів була на не надто високому рівні. Завершальні удари по воротах якщо і відбувалися, то більшість з них летіла в «молоко». Остання хвилина запам’яталась здебільшого грою на половині майданчика номінальних гостей, та їх контрвипади на останніх секундах з послідуючими ударами повз ворота.

Другий тайм «Респект-3» розпочав активніше, тож до 16-ї хвилини гра відбувалась біля воріт «Фортуни». А перша ж вилазка у відповідь на тій же хвилині завершилась дублем Ярослава Шморгуна – 0:3. Через хвилину Ярослав відзначився ще й асистом, а Михайло Стаднійчук встановив рахунок 0:4. Не допоміг «Респекту-3» переламати хід гри і тайм-аут, який команда використала на 18-й хвилині, адже на 20-й Юрій Морозов довів перевагу гостей до п’яти голів – 0:5. Отже, незважаючи на незначну територіальну перевагу «біло-блакитних» у другому таймі, їм так і не вдалось забити бодай один гол у відповідь. Перемога «Фортуни» 5:0, і «Респект-3» завершив участь у чемпіонаті Волині сезону 2023/2024 рр., а суперник продовжить боротьбу за абсолютне чемпіонство П’ятої ліги.

Найкращий гравець матчу: Ярослав Шморгун (Фортуна)