Коло2: 3 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
14: 33

Бабич О./Тучкевич А.

Матч розпочався швидким обміном голів : спочатку моторний Сергій Грушецький виводить гостей вперед, а гол шедевр п’ятою від Володимира Семенчука і на табло нічия. Через дві хвилини енергійний Сергій Хрипа виводить «біло – зелених» вперед, а на п’ятій хвилині «банкіри» зробили гандикап у два голи завдяки нестримному Василю Хилі. На девятій хвилині лідер «Мотору» Олександр Ващук відквитав один м’яч, після чого було багато обмінів контратаками, які не увінчались голами, і за рахунку 3:2 команди пішли на відпочинок.

У другій половині команди почали грати у дисциплінований та «агресивний» фут зал. Красивий розіграш штрафного удару, і досвідчений Віктор Довган зрівнює рахунок. Три бажані пункти приніс бомбардир господарів Роман Коць, забивши круглого у ворота суперників на дев’ятнадцятій хвилині. В поєдинку не обійшлось і без вилучення, його отримав від арбітра матчу гравець «Мотору» Микола Вівичук.

Серія післяматчевих пенальті була за командою Мотор, вони переграли своїх опонентів з рахунком 3:1.