:
4

Журибіда Володимир/Дмитрук Богдан/Попко Максим

Джафарова Олександра/Кунаков Олександр

АСК «Забороль» у ранзі чемпіона «регулярки» в Другій лізі екзаменував демидівський «Стир». Варто нагадати, що саме ці колективи відкривали сезон в регулярній частині чемпіонату і тоді заборольці кілька разів поступалися по ходу зустрічі і вибороли мінімальну вольову перемогу (5:4) лише у самому кінці матчу. Помітно було, що чемпіони провели роботу над помилками і, хоча й грали «першим номером», намагалися максимально уважно діяти в захисті. «Стир» також виглядав цілком пристойно, впевнено захищався, контратакував і гра у першому таймі була напруженою, цікавою і доволі рівною. До перерви захист господарів припустився лише однієї грубої помилки – на 8-й хвилині захисники залишили без нагляду поблизу власних воріт Вадима Симоновича і кращий бомбардир Другої ліги без проблем переправив у рамку своєчасний пас від Сергія Березюка – 0:1. Демидівці активізувалися і спробували одразу зрівняти рахунок та воротар гостей Володимир Костюк «потягнув» кілька небезпечних ударів і відпочивати колективи пішли за мінімальної переваги «Забороля».

По перерві характер гри не надто змінився: гості обережно атакували, більше розраховуючи на те, що Сергію Березюку вдасться за рахунок індивідуальних дій пробитися до воріт або вивести на удар Вадима Симоновича. «Стир» більше захищався, але хвилин за 10 до завершення спробував піти на штурм і одразу ж наразився на контратаку, яку влучним ударом завершив Вадим Симонович – 0:2. Не минуло й хвилини, як Сергій Трикош продерся до воріт демидівців і «прошив» голкіпера Романа Додя потужним ударом у верхній кут – 0:3! Гра у господарів розладналася і реальних нагод для того, щоб скоротити відставання в рахунку вони створити не змогли.

Отож, АСК «Забороль» впевнено перемагає у першому матчі і робить вагому заявку на вихід до півфіналу.

Найкращий гравець матчу: Вадим Симонович (АСК Забороль)