:
2

Горун Валерій/Максимов Дмитро/Бродовський Руслан

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Срібний призер регулярного чемпіонату волинського футзалу серед третьолігових клубів «Вайт Бенд» екзаменував сьому команду в ¼ фіналу за абсолютне чемпіонство. Досить активно розпочали гру обидві команди. Боротьба за позиції точилася на кожному клаптику майданчика. Більш силовий футзал намагались демонструвати номінальні гості. До технічного та комбінаційного футзалу схилялась гра «Клевера». Як в однієї, так і в іншої команди удари по воротах були досить потужні та небезпечні. На 7-й хвилині близький стандарт заробив «Вайт Бенд» - прямолінійний удар прийшовся в стінку з одного гравця. Надалі незважаючи на високий темп гри, до справжньої роботи воротарі практично не долучались, адже ударів по воротах значно поменшало. Часто втрати м’яча відбувались ще задовго до підступів карного майданчика. Цьому сприяв і активний пресинг обох суперників саме в обороні. Та і фоли арбітри фіксували не так уже і часто. А от на 14-й хвилині гостям все ж вдалось  відзначитись. Мабуть, гол Віталія Кромського став логічним завершенням першого тайму, де за ударами по воротах переважали саме вони – 0:1.

Не змінився стиль гри у команд і у другому таймі. Потужний удар на 15-й хвилині від Андрія Кревського метрів з двадцяти прийняла на себе стійка. На 16-й хвилині стандарт у виконанні «Клевера» з десяти метрів ліквідував воротар. На 18-й хвилині комбінація від «Вайт Бенда» в один дотик завершилася без удару по воротах. На 19-й з лінії уже порожніх воріт «кулястого» вибив захисник гостей. Досить результативною стала кінцівка матчу. На 22-й хвилині стався «дубль» у виконанні Андрія Кревського. Закріпив успіх своєї команди на 24-й хвилині Віталій Кромський. А гол престижу за 33 секунди до фінальної сирени на рахунку Тараса Вітовщика. Тож перемога «Вайт Бенда» з рахунком 3:1 все ж залишила під певним питанням, хто буде півфіналістом за абсолютне чемпіонство у Третій лізі.

Найкращий гравець матчу: Тарас Вітовщик (Клевер Сторс)