:
5

Гоза Руслан/Мищук Анатолій/Кірепко Анатолій

Лойко Павло/Гетьман Василь

Бронзовий призер "регулярки" в Третій Лізі ФК "Грифон" в чвертьфіналі плей-офф зустрівся з твердим  "горішком" дивізіону – непоступливим  ФК "Дежа". Всього два тижні тому суперники змагались між собою в очному поєдинку Регулярної першості і не змогли виявити сильнішого, зігравши 1:1. В матчах на виліт дуель складається з двох раундів і, судячи з рівного та конкурентного першого протистояння, все вирішиться в другій зустрічі команд.

В першому таймі звітного матчу було багато в'язкої боротьби в основному на дальніх підступах до воріт, а з по-справжньому гострих епізодів хотілося б виділити небезпечний удар в поперечку воріт у виконанні найактивнішого "грифонівця" Василя Войтюка. Безгольовий перший тайм значно   підсолодив результативний дебют другої половини гри. Вже в своїй першій затяжній атаці "льотчики" відкрили рахунок – воротар команди з Колодежа невдало парирував удар Генадія Зюлькова, і Василь Войтюк першим встиг на добивання – 0:1. Проте «зелено-чорні» досить швидко відігрались після влучного пострілу Віталія Міщука – 1:1. В обопільно гострій боротьбі матч йшов до мирового завершення, але на 25-й хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою захисника "Дежі", і Василь Войтюк впевнено реалізував удар з шестиметрової позначки, принісши мінімальну перемогу  «грифонам» – 1:2. Тож зовсім скоро нас очікує напружена боротьба в матчі-відповіді, який і визначить котрій з команд поталанить пробитись до півфіналу "абсолютки" Третьої ліги!

Найкращий гравець матчу: Зюльков Геннадій (ФК Грифон)