:
5

Максимов Дмитро/Бродовський Руслан/Горун Валерій

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Обидва клуби, посідаючи відповідно десяту та одинадцяту сходинки у турнірній таблиці регулярного чемпіонату серед п’ятилігових клубів, уже втратили шанс на потрапляння у «вісімку» за подальшу участь у розіграші за абсолютне чемпіонство. Тож гра носила здебільшого формальний характер. Навіть поразка «Респекта-3» не давала змоги «Мотору» обійти суперника у турнірній таблиці. Схоже, це і посприяло швидкому голу на тридцять дев'ятій секунді завдяки голу Вадима Корнелюка, «Мотор» повів у рахунку – 0:1. На 3-й хвилині дещо хаотична атака «Респекта» завершилась несильним ударом по воротах, який легко був заблокований захистом. Згодом ще два удари наніс «Респект-3» - тут уже виручив воротар. З цього моменту господарі дещо перевели гру на чужу половину майданчика. За ударами по воротах «Респект-3» явно переважав суперника. Проте прямолінійні атаки «біло-блакитних» явної загрози воротам не приносили. А контрвипади гостей хоч і поодинокі були, та воротаря «Респекта-3» у напрузі тримали постійно. На 9-й хвилині Микита Корольчук рахунок міг зрівняти, та його удар на себе прийняла стійка. Надалі не зовсім конструктивні атаки та незлагоджені дії футзалістів «Респекта-3» попри незначну територіальну перевагу так і не спромоглись у першому таймі бодай на гол у відповідь. Навіть підключення до атак Андрія Ткачука завершувались ударами вище воріт.

Після перепочинку перша загроза сталась біля воріт господарів. Розігравши стандарт, на 15-й хвилині нападник «Мотора» влучив у поперечину та м’яч залишив межі майданчика. По перерві зросла дещо і напруга у грі. Побільшало і силової боротьби, відповідно і фоли арбітрам довелось фіксувати частіше. А вилазки вперед Андрія Ткачука все ж дали свої плоди. Саме він і зрівняв рахунок на 19-й хвилині – 1:1. Загалом другий тайм пройшов більш напружено та цікаво. Прагнення до перемоги проглядалось за обома суперниками. А долю поєдинку на 24-й хвилині вирішила прикра помилка воротаря «Респекта-3», завдяки якій Сергій Грушецький забив переможний гол. Мінімальна перевага 1:2 на користь «Мотора» (перша у сезоні!), і обидві клуби вже точно завершать ходу у регулярному чемпіонаті сезону 2023/2024 рр. без «нуля» у графі «перемоги»!

Найкращий гравець матчу: Сергій Грушецький (Мотор)