:
3

Бродовський Руслан/Горун Валерій/Журибіда Віктор

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Перед останнім туром футзалісти з Олики вже втратили всі шанси  потрапити до заповітної «вісімки», аби продовжити боротьбу за абсолютне чемпіонство сезону 2023/2024 рр. серед п’ятилігових клубів. Суперник, в свою чергу, перед стартовим свистком посідав друге місце і для збереження даної позиції їм достатньо було нічиєї, а долю першого місця «ТТІ-2» з Нововолинська мали вирішити у наступній грі з «Володимирівкою-2». Тож гра розпочалась без розвідки. І перший кутовий номінальні гості заробили уже на 46-й секунді. Згодом на 2-й хв атака «Легіона» завершилась ударом у стійку. «ВудЕкоБуд-2», в свою чергу, вирішив в обороні не відсиджуватись та намагався організовувати власні атаки. Проте, оголивши тили, номінальні господарі створили більше простору для атак, і на 4-й хвилині «Легіон» відзначився двічі: спочатку після передачі Андрія Патійчука гол забив Денис Голодюк, а через 36 секунд Петро Гонтар рахунок подвоїв – 0:2. З голами до «Легіона» прийшла і територіальна перевага. Навіть втрачаючи м’яч під час атак, гості миттєво повертались в оборону, чим суттєво ускладнювали футзалістам з Олики можливість організовувати швидкі контратаки. Та після забитих голів гра переважно відбувалась хоч і з перевагою «Легіона», та здебільшого в центрі майданчика. 8-ма хвилина запам’яталась атаками господарів. І як наслідок, на 9-й хвилині Вадим Ткачук рахунок скоротив – 1:2. Пропустивши, гості, немов пригадавши, хто грав першим номером, знову перейшли до більш наполегливих атакуючих дій. Саме завдяки цьому за 22 секунди до завершення тайму Петро Гонтар оформив дубль, і на перерву команди пішли за рахунку 1:3 на користь ФК «Легіон ТГ».

Другий тайм розпочався з потужної атаки футзалістів з Олики – тричі поспіль виручив воротар «Легіона». Через хвилину атака у відповідь, і Андрій Демський засвітив на табло спочатку 1:4, а потім 1:5. 16-та хвилина ще раз стала щасливою для Дениса Голодюка – 1:6. Та і на цьому лік забитим голам для «Легіона» не завершився. Проте ще й забивали футзалісти з Олики. На 19-й хвилині на гол Богдана Ройка відповідь настала від Вадима Ткачука. З 20-ї по 22-гу хвилину за «Легіон ТГ» двічі забивав Андрій Демський та один раз Тарас Мазяр. Голами престижу на останній хвилині остаточний рахунок встановили Богдан Ярмолюк та Богдан Прокопець. Тож перемога 10:4 принесла «Легіону ТГ» срібні медалі регулярного чемпіонату П’ятої ліги! Більше того – якщо «ТТІ-2» поступиться ветеранам з «Володимирівки-2», то «Легіон» завоює «золото» у дивізіоні, тож на тижні «легіонери» вболіватимуть за ветеранів!!!

Найкращий гравець матчу: Андрій Демський (Легіон ТГ)