:
1

Максимов Дмитро/Твердяк Микола/Гоза Руслан

Стащук Леонід/Журибіда Віктор

Потенційно у разі перемоги «Фортуна» могла наблизитись до заповітної трійки та претендувати на одну з медалей у П’ятій лізі. «Володимирівка-2», перемігши у даній зустрічі, залишала за собою право поборотись за золоті медалі лише за тієї умови, що «ТТІ-2» втратить очки у останніх турах. На початок 2-ї хвилини команди обмінялись атаками з послідуючими ударами повз ворота. «Володимирівка-2» більше атакувала – «Фортуна» активно переміщалась у захисті та вільно почуватись супернику не дозволяла. На 5-й хвилині у гру вступив воротар номінальних господарів, відвівши загрозу власним воротам, та перевів м'яч на кутовий. Через десять секунд «Володимирівка-2» отримала стандарт у вигляді вільного удару з лінії карного майданчика. Реалізувати задум господарів не дозволив воротар гостей, кинувшись під удар Сергія Чемериса. Чудова комбінація вийшла у «Володимирівки-2» на 8-й хвилині, та завершальний удар прийшовся повз рамку. На 11-й хвилині, скориставшись невпевненою грою воротаря господарів, за «Фортуну» відзначився Михайло Стаднійчук. За рахунку 0:1 команди і пішли на перерву.

Кутовий уже на п'ятій секунді другого тайму заробила «Фортуна». Повіривши у власні сили на його початку, більше атакували саме гості. «Володимирівка-2» у відповідь намагалась грати з п’ятьма польовими гравцями. У глухий захист «Фортуна» не стала, і господарям доводилось прикладати чимало зусиль, аби перевести гру на чужу половину майданчика. Надалі тактика гри з п’ятьма польовими для «Володимирівки-2» дала позитивний результат. На 20-й хвилині Леонід Чабан зрівняв рахунок, а на 23-й саме воротар Валентин Дячук вивів господарів вперед – 2:1! Досить інтригуючою була кінцівка гри. На 25-й хвилині рахунок зрівняв Юрій Герасимюк – 2:2! І практично валідольною стала остання хвилина. За 16 секунд до завершення гри Михайло Стаднійчук вивів «Фортуну» вперед, а на останній секунді гри Валентин Дячук заробив пенальті, який впевнено реалізував Армен Восконян! Тож бойова нічия 3:3 «Фортуну» практично залишає за межами трійки, ФК «Володимирівку-2» практично позбавляє шансу поборотись за «золото» у чемпіонаті П’ятої ліги.

Найкращий гравець матчу: Михайло Стаднійчук (Фортуна)