:
7

Максимов Дмитро/Шульгач Андрій/Журибіда Віктор

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

На момент стартового свистка останнього туру команди посідали відповідно друге та четверте місця у Четвертій лізі. У разі перемоги у звітному матчі «Колос-2» міг обійти футзалістів з «Гіркої Полонки», які уже завершили свій марафон у «регулярці», а ФК «Мильськ», перемігши свого суперника, на певний час міг очолити турнірну таблицю у ФК «Рать», який до дев’ятого туру випереджав «Мильськ» на два очки. Отже, гра за участю ківерчан, які протягом усього сезону нав’язували своїм суперникам постійно силовий та динамічний футзал, сьогодні очікувалась досить непередбачуваною та бойовою. З перших хвилин матч відбувався на зустрічних курсах та зі значною кількістю єдиноборств. Втративши м’яч в атаці, як одна, так і інша команда миттєво поверталась в оборону. Першими за такого перебігу подій успіху досягли ківерчани. На 2-й хвилині рахунок відкрив Олександр Батрак – 0:1. Гол у відповідь на 5-й хвилині забив Максим Відрінський. Схоже, силова боротьба втомила обидва клуби, і «Ветерани» уже на 6-й хвилині взяли тайм-аут. Проте напруга боротьби лише наростала. На 8-й хвилині в пасиві господарів було уже 5 фолів. Не обходилось і без «гірчичників». Згодом на 9-й хвилині правом на перепочинок уже скористались господарі. А от забили на тій же 9-й хвилині гості: вправнішим за захисників у карному майданчику виявився Денис Левчук, і ківерчани знову були попереду – 1:2. На 10-й хвилині господарі могли зрівняти рахунок, та, опинившись віч-на-віч з воротарем, Орест Потоцький переграти кіпера не зумів. Запам’яталась і 11-та хвилина – саме тоді ківерчани зрівнялись з суперником за накопичувальними фолами. Проте рахунок порушень правил 5:5 таким і залишився до завершення тайму.

У другому таймі перші дві хвилини команди провели без ударів по воротах. На 16-й хвилині запам’ятався удар від «Мильська», коли нападник влучив у стійку. На 17-й хвилині вперше у другому таймі сфолив «Ветеран». Розіграш за участю Віктора Олінчука та Максима Відрінського вдався на славу, і останній рахунок зрівняв – 2:2. Після третього пропущеного голу на 18-й хвилині, коли знову забив Максим Відрінський, «Ветерани» відрядили до атак п’ять польових гравців і, як наслідок, стався миттєвий гол від Дениса Левчука – 3:3! А ще через хвилину і завдяки «хет-трику» Дениса Левчука на 20-й хвилині «Колос-2» уже повів у рахунку – 3:4. Кінцівка матчу пройшла за обопільних атак суперників. Проглядалась незначна територіальна перевага ківерчан за рахунок індивідуального пресингу. Та врятувати матч, а заодно і зберегти у підсумку другу сходинку турнірки ФК «Мильськ» зміг завдяки голу Віктора Олінчука за 51 секунду до фінальної сирени. Отже, срібні медалі у ФК «Мильськ» - «Колос-2» з Ківерець залишився четвертим у підсумковій таблиці Четвертої ліги.

Найкращий гравець матчу: Максим Відрінський (ФК Мильськ)