:
6

Шульгач Андрій/Максимов Дмитро/Журибіда Віктор

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Лише перемога в останньому турі з відвертим аутсайдером у Третій лізі гарантувала номінальним господарям чемпіонство за підсумками сезону 2023/2023 рр. Адже у разі навіть нічиєї «Локі» та перемоги в останній грі «Надії-3» з Хорова надавали перевагу останнім за результатом очної зустрічі. Розпочавши з центра майданчика, «Новатор» намагався організувати миттєву атаку, та третя ж передача була неточною і «кулястий» залишив майданчик за бічною лінією. Ще через 30 секунд після чергової атаки футзалістів зі Смоляви Дмитро Притулюк уже вступив у гру. На 2-й хвилині уже затяжна атака «Локі» не мала логічного продовження та відбулась без удару по воротах. Вдруге кіпер господарів по справжньому у гру вступив на 3-й хвилині. На кінець тієї ж хвилини «червоно-білі» заробили стандарт поблизу карного суперника. Розіграш завершився ударом по воротах з гострого кута – воротар був на висоті. На 4-й хвилині до атаки своєї команди підключився Дмитро Притулюк, але втрата м’яча ледь не завершилась голом в його ворота, та нападник пробив поруч із стійкою. А от на 5-й хвилині Дмитро Медунецький свій шанс не втратив, і «Локі» уже був  попереду – 1:0. На 6-й хвилині команду знову виручив Дмитро Притулюк. Отже, перша половина тайму показала, що легкої прогулянки за золотом у «Локі» не було. А для внесення певної корекції господарі на 10-й хвилині навіть скористались правом на тайм-аут. Схоже, спочатку це пішло на користь. На 11-й хвилині Роман Голян наважився на удар метрів з десяти. До такого воротар гостей не був готовий, і після незначного рикошету вдруге вийняв «кулястого» з власних воріт – 2:0. Не менш прикрої помилки на 12-й хвилині припустився Дмитро Притулюк, і завдяки голу Тараса Лози команди пішли на перерву за рахунку 2:1 на користь ФК «Локі».

Не надто щастило номінальним господарям і на початку другого тайму. На 14-й хвилині після удару Дмитра Піддубного зі стандарту «кулястий» просвистів повз ворота. Ще через хвилину Василь Пилипюк влучив у поперечину. Швидко змінювався напрямок атак на 17-й хвилині. І в одній з таких Віталій Слупачик рахунок зрівняв – 2:2. А призвела до такого рахунку, в першу чергу, невиразна гра саме в атаці наприкінці першого та на початку другого таймів футзалістів «Локі». І розбудив їх, схоже, та налаштував до конструктивних дій удар нападника «Новатора» на 19-й хвилині, який прийшовся у стійку. З цього моменту на 20-й, 23-й та 24-й хвилинах за «Локі» почергово забивали Володимир Журибіда, Артем Назарчук та Роман Голян – 5:2! Досить результативною була і остання хвилина зустрічі. У воротах суперників розписувались Віталій Слупачик, Дмитро Медунецький та Павло Бойко. Отже, перемігши в останній зустрічі з рахунком 6:4 та зазнавши в сезоні лише дві поразки, ФК «Локі» цілком заслужено посів найвищу сходинку у турнірній таблиці, завоювавши золоті медалі Третьої ліги.

Найкращий гравець матчу: Дмитро Медунецький (ЛОКІ)