:
7

Гоза Руслан/Мищук Анатолій/Попко Максим

Ярмольська Яна/Кузнєцов Дмитро

Обидві команди-учасниці цього поєдинку вже забезпечили собі участь у плей-офф Першої ліги, однак у випадку перемоги мали шанси дещо підвищити своє підсумкове місце у регулярній першості. А от вдало розпочати гру вдалося гравцям «Камазу-Агро». Спочатку Ілля Коваль підловив на поганому виході з воріт голкіпера, і головою переправив «кулястого» вже у незахищені ворота, а вже за хвилину Руслан Дорощук реалізував контратаку та подвоїв перевагу гостей – 0:2. Гравці «Топільного» дуже хотіли відігратися, однак їх суперники з Острожця цього суботнього вечора діяли в обороні напрочуд організовано та до перерви зберегли свої ворота «на замку».

У другому таймі «Камаз-Агро» зробив ще один крок до успіху, а Руслан Дорощук оформив «дубль» в грі – 0:3. Здавалося, що це була більш ніж серйозна заявка на перемогу в матчі, однак гравці «Топільного» не здалися та зуміли переламати гру! На 24-й хвилині завдяки автоголу вони забили вперше у матчі, а ще за дві хвилини Василь Деркач двічі розписався у воротах Ігоря Неділька та зрівняв рахунок у матчі – 3:3! Останні хвилини обидві команди провели в атаках, намагаючись вирвати таку бажану перемогу. Утім, гра так і завершилася бойовою нічиєю, тож «Топільно» так і завершило регулярний чемпіонат Першої ліги на шостій сходинці, а «Камаз-Агро» - на восьмій.

Найкращий гравець матчу: Василь Деркач (Топільно)