Коло2: 2 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
43: 05

Корпош Р.

Запеклого протистояння як у першому матчі (12:10) відверто кажучи – не вийшло. «Модернівці» грали із більшою віддачею, бажанням та націленість на результат. Це і не дивно адже команду пришли підтримати і численні уболівальники та начальство. «Мотор» теж мав свою торсиду, але приводів для радості їхні футзалісти їм не давали. Із численних ударів на навалу біля воріт суперника, «червоні» зуміли витиснути максимум уже на сьомій хвилині – Павло Рузак виявився найспритнішим на добиванні – 1:0. «Моторівці» робили відчайдушні спроби зрівняти рахунок, але численні помилки привели до другого забитого голу «модернівця» Назарія Навроцького.

Зі стартом другого тайму Богдан Мосійчук остаточно вбив інтригу у матчі точним пострілом із дальньої дистанції – 3:0. Варто зауважити, що рахунок мав зростати із арифметичною прогресією, але відчайдушні сейви Анатолія Сивого зуміли зупинити опонента на цифрі 3:0. У серії післяматчевих пенальті «жовто-сині» зуміли взяти маленький реванш 5:4, вирішальної помилки припустився Андрій Мединський. Таким чином «Модерн-Експо» відірвався від найближчого переслідувача на п’ять очок та впевнено крокує до золотих нагород!