:
5

Борошук Олексій Валентинович, Хомич Анатолій Анатолійович

Кравчук О./Корпош Р.

Невгамовні «ярдівці» цього вечора були вдруге близько до першої перемоги… Ярослав Ярош уже на третій хвилині відкрив рахунок у матчі – 1:0. Довгий час жовті давали гідну відсіч супернику, але проти улюбленої тактики «ківерчан» із п’ятим польовим знову капітулювали – Олег Біднюк та тричі Юрій Ващук ще у першому таймі встановили рахунок на табло 4:1.

Другий тайм «жовто-сині» таки знайшли ключик до воріт суперника – Олексадр Гордієнко та Ярослав Ярош здавалося скоротили відставання до мінімуму – 3:4. Та «Колос» увімкнув «другу передачу» та за дві хвилина вколотив три голи – Олександр Новік, Ігор Маруха та Андрій Клепак – 7:3. Ярослав Ярош не здавався та оформив свій перший хет-трик – 4:7 на чому і розійшлися.