6

Максимов Дмитро/Бродовський Руслан/Дмитрук Богдан

0

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Сьоме та шосте місця – з однаковим очковим багажем підійшли до восьмого туру команди Другої ліги з Демидівки та Четвертні. Активніше з перших хвилин розпочали гру номінальні гості. У силовій боротьбі, яку нав’язав суперник, футзалісти з Демидівки намагались не поступатись, і на майданчику точився безкомпромісний динамічний футзал з перших хвилин гри. Та навіть за такого перебігу подій матч відбувався досить коректно, і станом на 8-му хвилину арбітри зафіксували дише один фол у пасиві гостей. А нічийний рахунок тримався, мабуть, завдяки активному пресингу в обороні обох суперників, який нанівець зводив старання нападників вийти на ударну позицію. Кінцівка першого тайму проходила за незначної територіальної переваги господарів та гострих контрвипадів гостей, один з яких на 13-й хвилині завершився голом від Якова Антонюка, і «ЛуцькТепло» уже було попереду – 0:1. Захопившись атаками для відновлення рівноваги та оголивши тили, «Стир» за 58 секунд до завершення тайму пропустив вдруге – відзначився Тарас Сльозко – 0:2.

Бойова напруга продовжилася і з самого початку другого тайму. Немов повіривши у власні сили, більше атакували футзалісти з «Луцьктепла». Хороша комбінація в один дотик вийшла у гостей. На 19-й хвилині Василь Єфимчук закріпив успіх своєї команди до трьох м’ячів. Скориставшись тайм-аутом на 20-й хвилині, після поновлення гри господарі організували миттєву атаку, і Олександр Пахольчук скоротив рахунок до двох пунктів – 1:3. Надалі напруга у грі не спадала, а зростала. І другий тайм став більш жорстким та брутальним. А для вгамування пристрастей, які виходили за межі дозволеного, арбітрам навіть доводилось застосовувати «гірчичники». До мінімуму скоротив рахунок Олександр Пахольчук на 24-й хвилині – 2:3. Здавалось, до завершення гри господарі дотиснуть суперника і задовільняться бажаною нічиєю після програшу по ходу матчу у три м’ячі. Та на 29-й хвилині Сергій Мельничук довів, що у даному двобої його команда заслужила на перемогу з рахунком 2:4.

Найкращий гравець матчу: Тарас Сльозко (Луцьктепло-Четвертня)