:
6

Попко Максим/Хомич Анатолій/Мищук Анатолій

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Друга ліга делегувала двох представників для розіграшу ¼ фіналу Кубка АМФВ. Більше того, і ФК «Духче», і «West Side» є претендентами на п’єдестал пошани у регулярному чемпіонаті АМФВ. Тож претенденти на нагороди у звітній грі не проти були поборотись ще й за кубок у даній номінації. Стартові хвилини кубкової зустрічі говорили про те, що ФК «Духче» зробив вагому заявку, аби вважатись фаворитом за даний трофей. Глядачі побачили масовані атаки, які були підкріплені активним пресингом як в обороні, так і у відборі м’яча у захисті ФК «Духче». Поступово проходили конструктивні дії господарів для досягнення загального позитивного результату. «Вест Сайд», в свою чергу, модулював власну гру на організованому надійному захисті та контратакувальних діях. Проте п’ята хвилина запам’яталась організацією господарями двох конструктивних атак та виконанням двох кутових поспіль. Стримавши такий натиск, гравці «Духча» відчули впевненість для організації атак у відповідь і завдали два удари по воротах суперника – а тут уже зіграв впевнено воротар «Вест Сайда». Немов відчувши реальну загрозу власним воротам, гості миттєво скористалися правом на тайм-аут. Кінцівку ж першої половини гри суперники грали на зустрічних курсах, демонструючи більше силовий, аніж технічний футзал. Саме у такому руслі більше пощастило ФК «Духче», і на 11-й хвилині Іван Бандура вивів свою команду вперед – 1:0.

Логічним продовженням силової кубкової боротьби став другий тайм. З самого його початку суперники демонстрували самовіддачу та шалені швидкості. На 16-й хвилині «Вест Сайд» заробив стандарт прямо напроти воріт суперників метрів з восьми. З виконанням нападники перемудрили, і удар по воротах не відбувся. На 20-й хвилині дещо сумбурна атака від «Вест Сайда» завершилась голом Михайла Бачинського, і на табло уже світилася нічия 1:1. Вдалий розіграш на 21-й хвилині з аута завдяки голу Богдана Сліпчука вселив надію на перемогу «Духче» і потрапляння до ½ фіналу Кубка АМФВ. Та саме кубкові матчі зазвичай є безкомпромісними та непередбачуваними. І за 58 секунд до завершення гри Сергій Климюк зробив рахунок нічийним і перевів гру до післяматчевих пенальті. І лише там п’ять влучних пострілів у даній дуелі проти чотирьох вивели ФК «Духче» до ½ фіналу Кубка АМФВ.

Найкращий гравець матчу: Іван Бандура (Духче)