:
1

Хомич Анатолій/Мищук Анатолій/Попко Максим

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Два першолігові клуби звів жереб в ¼ фіналу Кубка АМФВ. Розташування команд у турнірній таблиці, де «Крошу» посідав п’яту сходинку, а «Олімп» десяту на момент старту кубкової гри, говорило про те, що фаворитом були номінальні господарі. Гра розпочалась без розвідки, а перша атака була за «КроШу». Гості з відповіддю не забарились і на відміну від господарів їх контрвипад став гольовим. Двоходівка Валерія Івахненка та Павла Залевського призвела до голу у виконанні останнього – 0:1. Вести перед «Олімпу» довго не довелось, адже на 3-й хвилині Костянтин Вознюк рахунок зрівняв – 1:1. На тій же 3-й хвилині Артем Остапук потужним ударом потрусив поперечину, але рахунок не змінився. Надалі, нав’язуючи боротьбу ще в середині майданчика, суперники не дозволяли один одному вийти на ударну позицію. Тож гра у першій половині тайму після забитих голів відбувалась практично без ударів по воротах. Запам’ятався епізод на 7-й хвилині, де обрізка в центральному колі майданчика захисником «Крошу» завершилася виходом трьох нападників проти одного воротаря господарів. Та таким подарунком футзалісти гостей так і не скористались. Атака завершилась навіть без удару по воротах. З порожніх воріт на 10-й хвилині вибив «кулястого» Олександр Миронюк після удару Михайла Семенюка. Удар від Дениса Карпюка на 12-й хвилині уже відбив кіпер гостей, перевівши м’яч на кутовий. Тож гра носила нічийне логічне завершення першого тайму. Однак за 40 секунд до сирени Павло Залевський завдав досить несподіваного удару по воротах, і на перерву команди пішли за рахунку 1:2 на користь «Олімпа».

З обопільних атак розпочали суперники другий тайм. Першим на 15-й хвилині фортуна посміхнулась гостям – гол стався у виконанні Анатолія Шкандевича – 1:3. Хороший удар на 18-й хвилині вийшов у Олександра Миронюка – воротар потягнув з нижнього кута. Надалі часто після власних атак «Олімп» не встигав в оборону, і небезпека все частіше виникала біля їх воріт, проте удари летіли в «молоко». З 21-ї хвилини «Крошу» вийшов на гру з п’ятьма польовими. Перша ж атака у такому складі завершилася прострілом вздовж воріт від Олександра Миронюка і автоголом Михайла Лобоцького – 2:3. Хоч часу залишалось ще вдосталь для господарів, аби зрівняти рахунок та перевести гру у післяматчеві пенальті, проте до завершення гри вони спромоглись лише на удар у стійку. Тож мінімальна перемога 2:3 до півфіналу Кубка АМФВ виводить «Олімп».

Найкращий гравець матчу: Павло Залевський (Олімп)