:
1

Хомич Анатолій/Попко Максим/Леончук Олександр

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Восьмий тур у вищій лізі волинського футзалу завершувався зустріччю між ФК «Агромат» та ФК «БусМаркет Груп». На момент стартового свистка команди посідали відповідно п’яте та друге місце у турнірці. Не надто конструктивну гру демонстрували суперники на початку тайму. Перший удар в сторону воріт господарів «маркетологи» нанесли на 2-й хвилині. «Агромат» відповів затяжною комбінацією, але без послідуючого удару по воротах. На 3-й хвилині в атаці знову були гості. З середньої відстані воротаря «Агромата» турбував Іван Корчук. Для Сергія Мороза, польового гравця, який за відсутності основних воротарів господарів змушений був зайняти місце в рамці, це було певною несподіванкою, і на відбитий м’яч прямо перед собою на добивання першим встиг Сергій Бондаренко та відкрив рахунок у грі – 0:1. Немов проаналізувавши слабину суперників, Олег Равський на 6-й хвилині наважився на удар метрів з чотирнадцяти, і цього разу візаві зреагувати не встиг, і на табло уже «горіли» 0:2. Схоже, гра у господарів на цей матч не заладилась. Багато неточних передач та втрат м’яча ще заздалегідь до підступів карного майданчика дозволяли супернику грати розкуто і без оглядки на власні воротаря ходити до швидких контратак. Часто номінальні господарі і не намагалися наближатися до чужих воріт, завдаючи удари здалеку, з чим вдало справлявся воротар «БусМаркета». Результативною для «червоно-чорних» стала і остання хвилина першого тайму. За 16 секунд до його завершення Олег Равський оформив «дубль», і на перерву команди пішли за рахунку 0:3 на користь «маркетологів».

На початку другого тайму перший удар в сторону воріт був за «Агроматом». «БусМаркет» відповів тим же та заробив кутовий. Загалом тайм був продовженням гри першого. «Агромат» намагався сконструювати власні атаки. «БусМаркет» їх руйнував і навіть забив. На 20-й хвилині Юрій Піддубний зробив рахунок 0:4. Останні чотири хвилини команди практично догравали. Але і встигали ще й обмінятись голами. «Дубль» Юрія Піддубного на 27-й хвилині, і на рахунку «БусМаркета» уже було п’ять голів у матчі. А за хвилину до завершення гри гол престижу забив Артем Халімончук. Перемога «БусМаркета» 1:5 залишила їх на другій позиції у турнірній таблиці після восьмого туру.

Найкращий гравець матчу: Юрій Піддубний (Агромат)