:
10

Попко Максим/Хомич Анатолій/Леончук Олександр

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці серед вищолігових клубів волинського футзалу зустрілись у восьмому турі. Вісім очок у «Атлетіка» і сьоме місце, з сімома очками ФК «Пірванче» - був восьмим. Силову боротьбу нав’язали суперники один одному з перших хвилин. На 2-й хвилині у футзалістів з «Пірванче» уже було два фоли. Та не забули номінальні гості і про атаки, одна з яких на 6-й хвилині після широкої комбінації в один дотик завершилася голом Романа Скулинця – 0:1. Загалом, незначна територіальна перевага «Атлетіка» виражалася лише в контролі. За ударами ж по воротах переважали гості. Про це і говорив удар в стійку на 8-й хвилині. Та ліквідовуючи атаки господарів, футзалістам з Пірванче доводилося ще й фолити. І на 11-й хвилині в пасиві «синьо-чорних» уже було чотири фоли. «Атлетік» же перший фол отримав лише на 12-й хв, а ще через 10 секунд і другий. Надалі позиційна і до того ж надійна оборона «Пірванче» у першому таймі витримала натиск «Атлетіка», і на перерву команди пішли за рахунку 0:1 на користь номінальних гостей.

З фолу уже на 36-й секунді розпочало «Пірванче» і у другому таймі. Невимушений фол гості заробили і на 17-й хвилині. Схоже, захист гостей на початку другого тайму програв у швидкостях, що їх змушувало фолити і на 18-й хвилині. Та використати стандарти на свою користь господарям не вдалося, в першу чергу, завдяки щільній обороні суперника. Надалі команди демонстрували досить силовий та динамічний футзал, до того ж на шалених швидкостях. Мабуть, саме це і не дозволило ретельно готувати влучні удари по воротах. Більше атакував «Атлетік». Та надійну позиційну оборону «Пірванче» доповнювало ще й впевненою та безпомилковою грою воротаря. Але щойно на 27-й хвилині господарі вийшли на гру з п’ятьма польовими гравцями, як йому довелося капітулювати. Рахунок зрівняв Олександр Друкачук – 1:1. Не відмовився «Атлетік» від п’ятьох польових і надалі та уже більше уваги приділяв власним воротам, лиш би не запустити «кулястого» в порожні. Тож на більше до завершення гри не спромоглась жодна з команд. Бойова нічия 1:1 гідних один одного суперників.

Найкращий гравець матчу: Віталій Шевчук (Пірванче)