:
3

Гоза Руслан/Максимов Дмитро/Журибіда Володимир

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Дев’яту та десяту сходинки у турнірній таблиці Першої ліги волинського футзалу розділяли команди перед сьомим туром, маючи в своєму активі по одному нічийному результату. Гра розпочалась за невисокого темпу. Розважливі та неквапливі атаки розпочинались багатоходівками на власній половині майданчика від кожної з команд. На 5-й хвилині футзалісти з «Олімпа» перехопили необачну передачу захисника «Камаза» та організували швидку атаку в один дотик, але замкнути стійку після прострілу партнера Михайло Лобоцький не встиг. У другій половині тайму суперники почергово більше уже комбінували на чужій половині майданчика. Та і швидкості дещо зросли. На 9-й хвилині постріл з гострого кута від нападника «Камаза» ліквідував воротар. А 10-й хвилині після комбінації в один дотик від гостей зафіксувала взяття воріт голом Олександра Лук’янюка, і «Камаз» повів у рахунку – 0:1. На 12-й хвилині у гру вступив уже воротар гостей, перевівши удар суперника на кутовий. Ще через хвилину завдяки голу Руслана Дорощука «Камаз» свою перевагу довів до двох м’ячів – 0:2. А сирена про завершення першого тайму застала «камазівців» у атаці, проте рахунок залишився незмінним.

Другий тайм розпочався атакою та ударом повз ворота від «Олімпа». На 18-й хвилині їх чергова комбінація завершилася ударом у стійку. «Камаз» відповів контрвипадом, та нападник з ударом затягнув і загроза воротам була ліквідована. Довівши рахунок на 22-й хвилині до 0:3 голом Олега Юрчука, «Камаз» зробив вагому заявку на перемогу та намагався грати на збереження рахунку. Тим паче, що господарі з 26-ї хвилини перейшли на гру з п’ятьма польовими гравцями. Рівно хвилина знадобилась «Олімпу» для реалізації зайвого, і Володимир Гонтар один м’яч відіграв – 1:3. Надалі господарі як не намагалися гру врятувати, та забити їм вдалось ще один раз лише за 6 секунд до завершення матчу. Ще один гол престижу в активі Анатолія Шкандевича. Тож поразка «Олімпа» з рахунком 2:3 залишила його на дні турнірки, «Камаз-Агро» покращив свої шанси на вихід до плей-офф змагань.

Найкращий гравець матчу: Олег Юрчук (Камаз-Агро)