:
8

Журибіда Володимир/Гоза Руслан/Максимов Дмитро

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

З чотирма перемогами та трьома поразками підійшов до сьомого туру ФК «Крошу». Дещо скромніший результат був у ФК «Топільно» - лише дві перемоги та чотири поразки і відповідно п’яте та сьоме місця у турнірній таблиці. Отже, практично рівні команди мали розіграти статус переможця у сьомому турі. На першій же хвилині команди обмінялись ударами повз ворота. Початок 2-ї хвилини запам’ятався більш прицільними пострілами «Крошу». М’яч двічі просвистів поруч із стійкою. В атаках номінальні господарі більш активні, тож вступати в гру воротарю з Топільно доводилося все частіше. На 6-й хвилині комбінація від «Крошу» завершилася ударом в порожні ворота, де практично з лінії «кулястого» вибив захисник. Надалі гра відбувалась на зустрічних курсах. В середині майданчика м’яч практично не затримувався. А для підтримки високого темпу обидва клуби користалися частими змінами. На 11-й хвилині «Крошу» вдруге втратив реальну можливість відкрити рахунок – захисник знову підстрахував кіпера і відбив м’яч з лінії воріт. На 14-й хвилині ФК «Топільно» практично притис суперника до їх воріт. Та щойно ця хвилина спливала, як Денис Карпюк, перервавши натиск гостей, стрімко промчав лівим флангом та невідпорним ударом відкрив рахунок у грі. І на перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів – 1:0.

Розігравши м’яч з початкового удару у другому таймі, «Топільно» намагалося організувати швидку атаку. «Крошу» застосував активний пресинг і розвинути її не дозволив. Грубої помилки на 17-й хвилині припустився воротар господарів. Два сейви для порятунку ситуації йому вдалося зробити, та третім ударом нападник рахунок зрівняв – 1:1. 18-та хвилина принесла для «Топільно» стандарт у вигляді вільного удару з лінії карного майданчика. Розіграш був не надто вдалий і м’яч полетів у «молоко». Загалом з самого початку другого тайму ініціативою володіло «Топільно». На 20-й хвилині черговий дзвінок біля воріт господарів завершився ударом у стійку. Ще за хвилину «Топільно» було уже попереду завдяки комбінації в один дотик з послідуючим голом від Володимира Рибальченка – 1:2. З 22-ї хвилини господарі намагалися грати у п’ять польових гравців. А на 25-й хвилині, ліквідувавши загрозу власним воротам, Андрій Бльох забив в порожні ворота суперника – 1:3. На 28-й хвилині фортуна двічі відвернулася від футзалістів «Крошу», а на боці гостей зіграла стійка. І тут знову спрацював неписаний закон «не забиваєш ти – забивають тобі». Ще один раз в незахищені ворота господарів «кулястий» влучив після удару Василя Присяжнюка за хвилину до завершення гри. Цей гол і став підсумковим результатом 1:4 на користь ФК «Топільно».

Найкращий гравець матчу: Василь Присяжнюк (ФК Топільно)