:
1

Стащук Леонід/Гоза Руслан/Мищук Анатолій

Лойко Павло/Волинець Юрій

Лідер П’ятої ліги екзаменував молоду команду, яка перебувала в зоні виживання і вважався беззаперечним фаворитом даної зустрічі. Як подобається лідеру, він з перших хвилин взяв гру в свої «ноги» і доводив, хто є хто, на майданчику. Молоді, амбітні «екологічні будівельники» лише протягом перших 5 хвилин змогли чинити гідний опір супернику, зрідка погрожуючи господарям гострими випадами від оборони. Найбільш активним у них був Іван Дмитрук. Але в середині тайму Юрій Байдала ефектно обвів голкіпера Олики і відкрив рахунок – 1:0. Нововолинська команда продовжила натиск і  через хвилину Байдала мав шанс відзначитися вдруге, але на цей раз воротар гостей Владислав Пушка вийшов переможцем. Господарі повністю володіли ініціативою, мячем і їх атаки були більш небезпечними. Під завісу тайму швидка контратака у виконанні Кондаревича та Лисиці завершилася вдруге взяттям воріт – 2:0. Після забитого м’яча господарі дещо знизили темп гри, перейшовши на утримання м’яча довгими передачами і довели тайм до переможного рахунку.

Другу половину зустрічі першим номером знову грали господарі і відсоток володіння м’ячем у них більший. Гравці «Вуд Еко Буду-2» в основному розпочинають свої атаки від оборони, але вони захлиналися вже на підходах до карного Нововолинської команди.         В свою чергу Кондаревич та Лисиця могли збільшити рахунок, але їх удари прийшлися у стійку воріт. «Будівельники» також могли відзначитися взяттям воріт. Прокопець асистував Ткачуку, але останній не влучив у ворота. Вадим вдруге міг відзначитися, вийшовши сам на сам з Сечинським, але кіпер цього разу вийшов переможцем. А Максим Кондратевич, в одній з гострих атак, свого шансу не втратив і втретє засмутив гостей, створивши солідну перевагу над суперником в рахунку. Кінцівка гри пройшла під диктовку господарів, які ще двічі були близькими до взяття воріт, проте чіткі дії Владислава Пушки завадили їм збільшити рахунок. Таким чином Нововолинські футболісти, здобули шосту поспіль перемогу і з відривом у 4 пункти, випереджають «BusMarket Group-2», очолюючи турнірну таблицю. А «Вуд Еко Буд-2» вчетверте зазнає гіркоти поразки і залишається у замикаючій трійці серед команд ліги.

Найкращий гравець матчу: Юрій Байдала (ТТІ-2 Нововолинськ)