3

Кірепко Анатолій/Мищук Анатолій/Стащук Леонід

0

Стащук Леонід/Волинець Юрій

Для обох команд гра носила важливий характер, адже у разі успіху, ветерани претендували на місце у трійці лідерів, а «Imperium» на реабілітацію після двох поспіль поразок і на підняття у турнірній таблиці. Перші хвилини гри відзначилися спокійною грою з довгими розіграшами м’яча по всьому майданчику, шукаючи шпаринки у захистах команд. Ківерчани першими створили небезпечний момент біля воріт гостей, але Богдан Петрук ліквідував небезпеку. А згодом він ще раз виграв дуель в Олександра Устимчука. Стримавши натиск ветеранів, гості теж розпочали активні дії. Комбінація Романюк – Гаврилюк мала б відкривати рахунок, але останній не влучив у ворота з вигідної позиції. Ще один шанс втратив Микола Метеха,  скориставшись помилкою ківерчан. Двічі міг вразити ворота з вигідних позицій та відкрити рахунок гри Павловій, але м’яч вкотре не потрапив у ворота. Активні дії «Імперіума» продовжувалися до закінчення тайму, але рахунок залишився «сухим».

Другу половину гості  розпочали активніше, а підопічні Юрія Ващука обрали тактику щільного захисту і діяли від оборони. Темп гри був невисокий і команди контролювали хід поєдинку. А в одній з нечисленних атак Микола Метеха потужним ударом «пробив» Подолюка і вивів гостей вперед – 0:1. Ветеранів такий рахунок не влаштовував і вони розпочали активні дії. Двічі Юрій Ващук і Олександр Устимчук могли зрівняти рахунок, але Богдан Петрук діяв безпомилково. Гості, заручившись надійною грою свого голкіпера, відповідали небезпечними моментами, в одному з яких Гаврилюк мав подвоювати рахунок, але не влучив з вигідної позиції у ворота. На останніх хвилинах ківерчани заграли в 5 польових, щоб врятувати гру. Близький до успіху був Устимчук, але вкотре на перешкоді шкіряного став Петрук. Гості чітко організували оборону, стримавши натиск ветеранів  і довели гру до переможного закінчення. Отож, перемога з мінімальним рахунком для  «Imperiumа» стала реабілітацією після попередніх поразок і закріпила команду в середині турнірної таблиці. А ківерцівські ветерани, незважаючи на поразку, все ще не втрачають шансів потрапити до призової трійки.

Найкращий гравець матчу: Микола Метеха (Imperium)