:
7

Щербик Андрій/Котельчук Ігор/ Літвінчук Леонід

Стащук Леонід/Волинець Юрій

Лідер Третьої ліги «White band» зустрічався з аутсайдером - «Новатором» зі Смоляви – командою, яка незважаючи на передостаннє місце у турнірці, завжди показує яскраву гру і є «міцним горішком» для будь-якого з суперників. Тому з перших хвилин колективи не стали вести розвідку боєм, а повели боротьбу на зустрічних курсах. Важко було визначити перевагу однієї з команд. Зав’язалася рівна, швидкісна гра. Незважаючи на швидкості, опоненти не забували про захист і швидко при втраті м’яча поверталися до своїх воріт. Тому обидві команди взялися атакувати дальніми ударами, але бракувало влучності і голкіпери діяли в рамці надійно. В середині тайму ініціатива поступово перейшла до господарів. Вони діяли потужніше, а їх атаки були близькі до логічного завершення. Але все ж таки, рахунок було відкрито завдяки дальньому удару. Віталій Кромський віднайшов шпаринку в захисті і його потужний удар досяг успіху – 1:0. Гол надав сил господарям і вони продовжили натиск, граючи першим номером і домінуючи на майданчику. Гості стримували натиск і не дозволили супернику змінити рахунок, тож за мінімальної переваги «Вайт Бенд» команди обмінялися воротами.

Другий тайм активно розпочали господарі, щоб закріпити рахунок і тому більше володіли м’ячем. Сергій Секунда та Микола Абрамчук мали нагоди відзначитися, але м’яч вкотре проходив повз стійку, вперто оминаючи ворота. Втримавши натиск господарів, «Новатор» поступово почав «лоскотати» нерви суперників. І вже голкіпер господарів Олександр Сержант, зловивши кураж, неодноразово рятував господарів від неминучих голів. За 2 хвилини до закінчення гри «Новатор» заграв в п’ять польових, щоб змінити рахунок гри і відібрати очки в лідера. І це їм вдалося. В одній з чисельних атак за 52 секунди до завершення гри, господарі порушили правила у своєму карному і Тарас Лоза чітко реалізував шестиметровий, зрівнявши рахунок – 1:1! Останні секунди відзначилися нервовою, жорсткою грою. Жодна з команд не хотіла вступати одна одній і втрачати очки. Арбітри вимушені були показати чотири жовті картки гравцям обох команд за грубі дії. Та все ж таки рахунок залишився по грі – бойова нічия, яка дещо охолодила настрій «White Band» і стала на ціну «золота» для «Новатора» з Смоляви і яка показала, що ця команда – не «хлопчики для биття», а колектив з яким треба рахуватися і грати обережно.

Найкращий гравець матчу: Олександр Сержант (White Band)