:
9

Силюк Григорій/Мельник Олег/Кірепко Анатолій

Лойко Павло/Журибіда Віктор

З двома поразками після п’яти турів У Третій лізі волинського футзалу підійшли обидва клуби до звітної гри. Щоправда у номінальних господарів у турнірній таблиці було на два очки більше. Двобій суперники розпочали без розвідки. Уже на 40-й секунді воротар «Грифона» був у грі, продемонструвавши відмінну реакцію. А атака у відповідь завершилась взяттям воріт – за номінальних гостей відзначився Владислав Рубан – 0:1. І як згодом виявилось, це був єдиний гол у даній зустрічі. А подій та перипетій було чимало. Після забитого голу «Грифон» більше оборонявся, та налагодити і організовувати свої атаки з послідуючими ударами по воротах «Клеверу» вдавалось не завжди. Захищаючись, номінальні гості зачасу фолили, і у їх пасиві на 9-й хвилині було уже чотири порушення. Згодом для збиття темпу на тій же хвилині «Грифон» скористався тайм-аутом. Це не надто вплинуло на динаміку гри та напруженість боротьби, яка тільки зростала. На 10-й хвилині уже двічі фолив «Клевер», а на 11-й п’ятий стандарт був у пасиві гостей. Схоже, на майданчику більше було силової боротьби, ніж комбінаційного футзалу. Тож на 12-й хвилині право на перепочинок використав і «Клевер Сторс». Незмінним до завершення тайму залишився лише рахунок.

Силову боротьбу нав’язували суперники одне одному і з самого початку другого тайму. «Грифон» знову став в позиційну оборону. «Клевер» атакував та у завершальній стадії їм не щастило. До того ж і воротар «Грифона» грав надійно. На 16-й хвилині гості організували одну з перших у другому таймі своїх атак, яка завершилася ударом повз воріт. Ближче до середини тайму гра дещо вирівнялася. Перевага «Клевера» виражалася лише фолами «Грифона», яких на 20-й хвилині у них було уже три. На 21-й хвилині гості могли відзначитись вдруге, та не змогли реалізувати вихід двох нападників проти одного воротаря. Миттєво послідувала «оборотка», і лише завдяки сейву воротаря гостей рахунок на табло не змінився. Протягом останніх трьох хвилин темп гри значно впав, проглядалася втома обох команд, які почергово користалися тайм-аутами. А багата на події та силові єдиноборства гра завершилася мінімальною перевагою «Грифона» з рахунком 0:1.

Найкращий гравець матчу: Руслан Карпенко (ФК Грифон)