:
3

Максимов Дмитро/Леончук Олександр/Бродовський Руслан

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Посідаючи п’яте місце з сімома очками перед шостим туром серед клубів П’ятої ліги, «Марксон» мав непогані шанси на перемогу у даній грі з аутсайдером ліги, у якого на момент зустрічі була лише одна нічия. А гол на 20-й секунді у ворота «Респекта-3» став лише черговим твердженням цього. Розігруючи м’яч з ауту біля чужого карного, Віктор Ситник зненацька атакував ворота і відкрив рахунок у грі. Схоже, воротар гостей не очікував такого перебігу подій і пропустив у ближній кут – 1:0. Загалом три перших хвилини атакував «Бубнів», та після пропущеного голу «Респект-3» вдало захищався. А по справжньому перша атака гостей вийшла лише на 7-й хвилині. Але, оголивши тили, «Респект-3» ледь не пропустив вдруге: удар нападника господарів на 8-й хвилині прийшовся у стійку. З цього моменту гості в обороні грали більш надійно, а їх атаки почастішали. Як наслідок, стався гол у відповідь на 9-й хвилині від Луки-Івана Ткачука – 1:1. Окрилені успіхом, «біло-блакитні» нарощували темп, а атаки посилювали. І тут уже вдало грав воротар «Бубнова». На 11-й хвилині запам’яталась масована атака від господарів, яка завершилась двома кутовими та трьома ударами по воротах. Тут уже вдало грав Андрій Ткачук. І все ж за тридцять секунд до завершення тайму більше пощастило «Респекту-3» - гол у роздягальню забив Назар Литвинов – 1:2.

Другий тайм розпочався атакою «Бубнова» та миттєвим контрвипадом «Респекта-3». Схоже, темп гри дещо зріс і воротарі обох команд вступали у гру все частіше і частіше. Водночас за швидкісними передачами нападники зачасту не встигали, і, як наслідок, завершальних ударів не відбулося. Два сейви поспіль на 19-й хвилині від Андрія Ткачука залишили його команду попереду. Та «Бубнів» зрівняти рахунок надії не полишав і атакував надалі. Проте забив «Респект-3»: на 20-й хвилині гол на рахунку Назара Литвинова – 1:3. «Бубнів» підключав до атак п’ять польових, та на 25-й хвилині ледь не пропустив: в порожні ворота не попав Дмитро Гуль. Під час атаки у відповідь від господарів «Респект-3» виручила стійка. Кінцівку ж гри команди «засушили», незважаючи на гострі контрвипади. Тож перша перемога «Респекта-3» у шостому турі «регулярки» з рахунком 1:3 вселила надію на подальші успіхи «Поважних» у П’ятій лізі.

Найкращий гравець матчу: Назар Литвинов (Respect-3)