:
1

Бродовський Руслан/Максимов Дмитро/Леончук Олександр

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Сьоме та третє місце посідали суперники перед шостим туром Четвертої ліги волинського футзалу. Тож мотивація для здобуття перемоги у звітному турі для обох команд була неабияка. Лише з однією поразкою до гри підійшли полонківчани, на п’ять очок менше було у «Імперіума». Хто буде грати першим номером, «Гірка Полонка» намагалась довести з перших хвилин. Практично дві атаки знадобилось для підопічних Сергія Гомона, аби відкрити рахунок у грі: на 2-й хвилині відзначився Роман Хомик – 0:1. Щойно розіграв «Імперіум» з центра, як номінальні гості м’яч перехопили, і Юрій Шур рахунок подвоїв – 0:2. Надалі гра проходила зі змінним успіхом. Потужний удар на 6-й хвилині від нападника господарів прийняла на себе поперечина. Наступна атака від «Імперіума» на тій же 6-й хвилині завершилася в рамку воріт – виручив воротар. На 7-й хвилині натиск господарів продовжився, і рахунок скоротив Микола Метеха – 1:2. Ударами повз ворота суперники обмінялися на 9-й та 11-й хвилинах. А 11-та хвилина для полонківчан ще й стала результативною. Роман Хомик оформив «дубль», направивши «кулястого» в порожні ворота після того, як їх необачно залишив воротар – 1:3. На 12-й хвилині у захисті уже помилилися гості, що ледь не завершилось голом у їхні ворота, та удар нападника прийшовся повз ворота. Результативною стала для обох команд остання хвилина тайму. За 51 секунду до його завершення Вадим Матвійчук збільшив відрив «Імперців» до трьох м’ячів, а через десять секунд Олег Гаврилюк знову скоротив рахунок до двох. І на перерву команди пішли за рахунку 2:4 на користь гостей.

Дещо сумбурно розпочали команди у другому таймі. Більше двох-трьох передач за кожною не проглядалося. Та і удари по воротах зачасту виходили невлучними і воротарі грали практично без роботи. Небезпечна атака від «Імперіума» пройшла на 19-й хвилині – сейв воротаря «Полонки» врятував команду і рахунок залишився незмінним. Згодом господарі атакували все частіше, а удари по воротах стали влучніші. Проте м’яч у ворота не йшов. Натомість «хет-трик» від Романа Хомика на 23-й хвилині зробив вагому заявку на п’яту перемогу «Гіркої Полонки» у чемпіонаті – 2:5. Слід також зауважити, що гра проходила за абсолютної коректності. Перший фол арбітри зафіксували лише на 24-й хвилині, а всього за гру фолів було лише три. Побачили глядачі під завісу матчу і ще один гол престижу від Олега Гаврилюка. Та на загальний очковий баланс для жодної з команд у цій грі уже не вплинув. Перемога «Гіркої Полонки» з рахунком 3:5 дозволила їм залишитись у трійці лідерів Четвертої ліги.

Найкращий гравець матчу: Роман Хомик (ФК Гірка Полонка)