:
1

Бродовський Руслан/Леончук Олександр/Максимов Дмитро

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Відповідно дев’яте та восьме місце посідали команди перед шостим туром «регулярки» П’ятої ліги волинського футзалу: чотири очки було у «Фортуни» та п'ять – у футзалістів з Олики на момент стартового свистка, після якого ледь не забила «Фортуна» уже на 14-й секунді. Загалом номінальні гості на перших хвилинах в обороні помилялися досить часто, що дозволяло супернику заволодіти ініціативою. Тож на 2-й та 4-й хвилинах на рахунку Михайла Стаднійчука було уже два голи. А чергова помилка в захисті гостей сталася на 5-й хвилині, і «Фортуна» вела уже 3:0 – гол забив Ярослав Шморгун. Ще за хвилину рахунок дещо скоротив Назар Калиш – 3:1. Загалом гра проходила у досить спокійній спортивній боротьбі. Атаки «Фортуни» були більш продумані та продуктивні. Та на 9-й хвилині Вадим Ткачук скоротив рахунок до мінімуму. Тож коректний футзал з двома фолами на дві команди у першому таймі закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів.

Другий тайм став логічним продовженням першого. На 15-й хвилині «Вуд Еко Буд-2» організував атаку в один дотик, яка завершилася ударом в поперечину. На це господарі відповіли ударом по воротах на 16-й хвилині – воротар парирував. Темп гри і надалі був спокійний і розважливий. Щойно футзалісти обох команд намагалися нарощувати швидкості, як відповідно збільшилися і втрати м'яча. Тож загострення перед обома воротами відбувалися вкрай рідко. Так команди грали до 20-ї хвилини. Саме тоді Юрій Морозов зробив відрив для своєї команди до двох м'ячів після організації швидкої атаки – 4:2. А знайти свою гру футзалістам з Олики у другому таймі та налагодити результативні атаки так і не вдалось. Проте глядачі до завершення гри гол ще побачили. Успіх «Фортуни» на 23-й хвилині закріпив Ярослав Шморгун, тим самим встановши кінцевий рахунок 5:2 на користь своєї команди.

Найкращий гравець матчу: Ярослав Шморгун (Фортуна)