:
7

Максимов Дмитро/Гоза Руслан/Мищук Анатолій

Журибіда Володимир/Журибіда Віктор

Три перемоги та дві поразки – такий показник був у «Колоса-2» після п’яти стартових турів серед клубів Четвертої ліги волинського футзалу і п’ять поразок з п’яти ігор у ФК «Дубнівська». Досить обережно на початку гри діяли обидві команди, намагаючись більше контролювати м’яч, ніж атакувати ворота суперників. Аж на 5-й хвилині першого удару в сторону воріт ківерчан завдав нападник ФК «Дубнівська», а «Колос» організував атаку у відповідь та заробив стандарт поблизу центрального кола. А от гольова атака у ківерчан вийшла на 7-й хвилині. Ефектна передача від Дениса Левчука з лівого крайнього знайшла Дмитра Чепуру, який відкрив рахунок у грі – 1:0. Після взятого тайм-ауту на 10-й хвилині футзалісти «Дубнівської» не реалізували вихід один на один з воротарем. Загалом останні дві хвилини «Колос» більше дбав про захист і лише намагався збити темп, утримуючи тим самим перевагу у першому таймі. Та зробити це номінальним господарям не вдалося. Перехопивши м’яч в центрі майданчика, гості миттєво організували вихід двох нападників проти одного воротаря, і за 16 секунд до завершення тайму гол «у роздягалку» забив Давид Смітюх – 1:1.

Початок другого тайму був за ківерчанами. Саме вони на 14-й хвилині ледь не вийшли вперед. Проте удар нападника прийшовся повз ворота. А от Давид Смітюх на 17-й хвилині оформив «дубль», і ФК «Дубнівська» повів у рахунку – 1:2! На 19-й хвилині «Колос» заробив стандарт поблизу карного суперника. Його вдало реалізував Володимир Ренькас, і на табло вже була нічия 2:2. З середини другої половини тайму «Колос-2» перехопив ініціативу. Для збиття темпу на 20-й хвилині гості скористалися тайм-аутом. Після цього футзалісти з Дубнівської провели кілька атак з послідуючими ударами по воротах. «Колос» натиск витримав і, в свою чергу, почав забивати. Двічі на 23-й хвилині відзначився красенями-голами Олександр Покалюк. А крапку голам у даній грі поставив на 24-й хвилині Олександр Панасюк. «Колос-2» переміг з рахунком 5:2.

Найкращий гравець матчу: Олександр Покалюк (Колос-2 Ветеран)