:
1

Мищук Анатолій/Максимов Дмитро/Гоза Руслан

Журибіда Володимир/Журибіда Віктор

Сусіди по турнірній таблиці серед клубів П’ятої ліги зустрічались у шостому турі «регулярки» волинського футзалу. Сім очок у господарів та шість у гостей і гра в запасі – такими були здобутки у цієї пари перед стартовим свистком. Тож першу атаку на ворота суперників організував «Олам-Кесеф-2», а перші два удари по воротах наніс «Легіон». Слід зауважити, що з перших хвилин зустрічі захисники обох команд досить часто припускалися помилок, і виправляти ситуацію доводилася їхнім воротарям. Прикладом цього стала 5-та хвилина, коли після чергового ляпу оборони захисник «Легіона» вибив «кулястого» з порожніх воріт після удару Тарлана Гаджиєва. У другій половині тайму і до того невисокий темп впав ще більше. До того ж команди грали ще й досить коректно та практично без фолів. Та навіть за такої гри Роман Харчинський примудрився отримати гірчичник за зрив перспективної атаки. На 11-й хвилині потужно атакували господарі – воротар «Легіона» грав надійно. Здавалось, перший тайм так і завершиться нічиєю. Та господарі на 12-й хвилині двічі непогано комбінували біля чужих воріт. Одна з таких комбінацій і завершилась голом. Тарлан Гаджиєв асистував Андрію Гузоватому, і останній рахунок у грі відкрив, чим і забезпечив перемогу в першому таймі для своєї команди – 1:0.

У другому таймі першу атаку і перший удар по воротах «Легіон» організував уже на 14-й секунді. А гол у виконанні Ореста Дубня арбітри зафіксували  на 14-й хвилині – 1:1. Загалом з початку тайму атаки від гостей були більш наполегливими. Тож на 17-й хвилині, зупиняючи атаку «Легіона», господарі до свого пасиву записали ще й «гірчичник». На 20-й хвилині господарі знову могли вийти вперед, та нападник не влучив по м’ячу у двох метрах перед порожніми воротами. На зустрічних курсах грали команди останні три хвилини. Схоже, жодна з них не полишила надію здобути три очки. До того ж «Олам Кесеф» останні сорок секунд грав в меншості. Проте використати чисельну перевагу «Легіону», мабуть, не вистачило часу. Фінальна сирена зафіксувала бойову нічию 1:1.

Найкращий гравець матчу: Андрій Гузоватий (Olam-Kesef-2)