:
6

Мищук Анатолій/Гоза Руслан/Максимов Дмитро

Журибіда Володимир/Журибіда Віктор

П’яте («Хавест») та сьоме («Вест Сайд») місця відповідно з сімома та п’ятьма очками посідали суперники на момент стартового свистка перед звітним шостим туром серед друголігових клубів. Гру команди розпочали за середнього темпу, в першу чергу, з оглядкою на тили, а уже потім долучались до атакуючих дій. Прямо по центру воріт на 2-й хвилині «Вест Сайд» наніс перший удар метрів з дванадцяти – труднощів для воротаря це не принесло. «Хавест» відповів атакою на ворота з послідуючим ударом в «молоко» лише на 4-й хвилині. Надалі номінальні господарі намагались більше комбінувати, аби розхитати надійну та дисципліновану позиційну оборону. Лише на 6-й хвилині одна з небагатьох, проте акцентованих атак від гостей принесла їм успіх, а голом відзначився Олег Борисюк – 0:1. «Хавест», в свою чергу, надійно до того обороняючись, дотримувався тактики контратакуючих дій. Одна з таких комбінацій в один дотик пройшла на 9-й хвилині, і після передачі Вадима Остапчука Олег Білітюк рівновагу відновив. Після пропущеного голу уже «Вест Сайд» намагався грати від оборони. А наполегливіші атаки від господарів змусили суперника ще й фолити, і за дві хвилини до завершення тайму в гостей було чотири фоли. Сама ж кінцівка тайму запам’яталась лише ударом гостей у стійку, а рахунок так і залишився незмінним.

Другий тайм суперники розпочали на зустрічних курсах. Згодом на 19-й хвилині «Вест Сайд» заробив стандарт. Його виконання для гостей виявилось досить вдалим, і Юрій Кубай знову вивів свою команду вперед – 1:2. Згодом ще збільшив первану «Західняків» Максим Синчук – 1:3. «Хавест» намагався ініціативу перехопити за рахунок гри з п’ятьма польовими гравцями. Але втрати м’яча на 27-й та 29-й хвилинах ледь не обернулися голами – в порожні ворота господарів почергово не влучили зі своєї половини майданчика Олег Борисюк та Андрій Тарасюк. І все ж наприкінці зустрічі «Хавест» досяг бажаного, але лише один раз, чого замало лиш би врятувати хоча б очко. А гол престижу з шестиметрового удару за 18 секунд до завершення гри у ворота «Вест Сайда» забив Назар Юхимюк. Тож цього разу хоч і мінімальна, та все ж перемога «West Side» з рахунком 3:2.

Найкращий гравець матчу: Юрій Кубай (West Side)